ijournal.cz

Rozluč se s létem opravdu stylově

red Zdroj: Aquapalace Praha 26.8.2018 Aktuality a pozvánky, Zábava

Chceš se s létem rozloučit opravdu stylově? Vyraz na největší bazénovou párty v Praze s předními DJs!

Konec teplých dnů je pomalu na spadnutí a my se musíme smířit s příchodem sychravého podzimu. Co ale ještě na chvilku zapomenout, že nás koupačka s opalováním čeká zase až za rok, a vyrazit na poslední letní párty? Aquapalace Praha připravil jedinou Swimming pool party v Praze, kde na tebe čeká super zábava a hlavně pořádně nabitý line up!

vecerni Aquapalace

V pátek 31. srpna vypukne ve Vodním světě Aquapalace Praha obrovský mejdan, kterému budou za pultem velet známí DJs. Od 18 hodin bude návštěvníky bavit DJ Brian z rádia Evropa 2, kterého v 19 hodin vystřídá talentovaná dvojice z pražského Retro Music Hall Ludwig a Patrick Junior. O další program se pak postará populární DJské duo MATAMAR, které všechny roztančí hudbou od tech-housu až po electro. Jako poslední v 21 hodin vystoupí proslulý maďarský DJ a producent Chris Davies, který předvede to nejlepší z progressive a electro house music.

 DJ LudwigDJ Brian 
Chris DaviesMatamarPatrick JuniorO zábavu nebude nouze ani díky letním animačním programům. Vyzkoušíš si kokosový pétanque i džunglebeerpong. Těšit se můžeš na večerní džungle show, zumba vystoupení a i na největší laser show v Česku! A co se bude pít? Speciálním drinkem večera bude nachlazená Cubata Especial. Osvěžení nečekej pouze u dobrého pití, celou párty totiž můžeš protančit ve vodě!

Akce se za pěkného počasí bude konat přímo pod širým nebem. Pokud tomu tak nebude, párty proběhne uvnitř v ČEZ Paláci pokladů, kde je po celý rok letních 32 stupňů.

Více informací a vstupenky zde.

Výhodná cena pro studenty, kteří předloží jakýkoli studentský průkaz je od 17 hodin za pouhých 450 Kč. Cena, kromě nabitého line upu, zahrnuje i koupačku až do 22 hodin.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha