ijournal.cz

Pozvánka – Křídla motýlí 2018

red Zdroj: www.martinproduction.eu 25.8.2018 Aktuality a pozvánky, Hudba

Jménem agentury Martin Production, charitativní organizace Debra ČR z.ú., Jihomoravského kraje a obce Dolní Dunajovice jste co nejsrdečněji zváni v sobotu 1. září 2018 od 18 hodin v krásném jihomoravském městečku Dolní Dunajovice v rámci půlkulatého 5. ročníku na benefiční koncert „Křídla motýlí“. Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj, letos poprvé včele s jeho hejtmanem Bohumilem Šimkem.

Kridla-motyli-2018
Výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel, sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Brně.

Charitativní organizace DEBRA ČR byla založena v roce 2004. Zařadila se tak jako 32. organizace DEBRA do mezinárodního uskupení DEBRA INTERNATIONAL. DEBRA ČR sídlí ve Fakultní nemocnici Brno, na Pracovišti dětské medicíny, kde úzce spolupracuje s Klinickým EB Centrem, které sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky FN Brno.

DEBRA ČR spolupracuje s řadou partnerů z řad státních institucí, nadací, komerčních firem a odborných společností. Sympatizanty je také řada osobností z oblasti zdravotnické i mimo ni. Patronkou organizace a velikou podporou je herečka Jitka Čvančarová. Již dvanáct let pomáhá tato organizace lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce, trpět přitom co nejméně.

Vítejte na 5. ročníku benefičního koncertu „Křídla motýlí“ na návsi v Dolních Dunajovicích v roce 2018 a držte nám při jeho realizaci pěsti a hlavně, kdo se akce zúčastní, nechť přiveze dobrou náladu a ať nám všem přeje ten den také fajn počasí.

Na setkání s Vámi v Dolních Dunajovicích 1. září 2018 se těší agentura Martin Production, hlavní producent koncertu Martin France, Jihomoravský kraj a DEBRA ČR z.ú..
Děkujeme vám všem, kteří společně s námi podpoříte benefiční koncert „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích.

Z letošních účinkujících 5. ročníku se můžete těšit na interperety : JITKA ZELENKOVÁ, LEONA MACHÁLKOVÁ, MARTIN FRANCE, CHANTAL POULLAIN, MARTIN MAXA, YVETTA BLANAROVIČOVÁ, SÁMER ISSA, MARTINA BALOGOVÁ, THOMAS PUSKAILER, MILAN ŠATNÍK, ALEC MOMAC, ŠŤASTNÁ POSÁDKA, MUŽSKÝ PĚVECKÝ SBOR DOLNÍ DUNAJOVICE ad.

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Ticketlive – www.ticketlive.cz nebo přímo v den konání koncertu přímo na místě. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma.

 

 

 

 
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.martinproduction.eu