ijournal.cz

Rozhýbejte svůj účes!

red Zdroj: Aussie 31.5.2015 Krása a zdraví

Vyhlásili jsme konec slepeným a strnulým helmám! Nová řada řadu stylingových produktů Aussie udrží váš účes na místě, aniž by působil jako nehybná socha. Řada obsahuje dvě pěnová tužidla a dva laky na vlasy, přičemž každý z nich nabízí dvojí účinek. Produkty jsou již dostupné v běžných prodejních sítích, každý za doporučenou cenu 149 Kč.

Aussie_PR_Image_1

Lak na vlasy Aussie Miracle Shine & Hold_149KčLak na vlasy Aussie Miracle Shine & Hold

Tento zázračný lak s výtažkem z kůry australské divoké třešně dodá vašim kadeřím zářivý lesk a účesu pohyb. Díky menším kapkám lak rychleji zasychá, na vlasy se nanáší rovnoměrněji a méně je tak slepuje a zatěžuje.

Lak na vlasy Aussie Miracle Volume & Hold_149 KčDoporučená cena je 149 Kč.

Lak na vlasy Aussie Miracle Volume & Hold

Přidejte svému účesu na svůdném objemu s lakem pro objem a zpevnění  Miracle Volume + Hold. Složení s výtažkem z australských mořských řas vlasy lehce a pružně zpevní, abyste mohla vytvořit skvělý účes plný pohybu. Také ho pomáhá chránit před znečištěným prostředím.

Doporučená cena je 149 Kč.

Pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning_149 Kč Pěnové tužidlo Aussie Miracle Curl Define & Shine

Pěnové tužidlo Miracle Curl Define + Shine obsahuje skvělý výtažek z kůry australské divoké třešně, díky kterému pomáhá vlasům oslnivě zářit a vytváří přirozený, pružně zpevněný účes s velkolepými a svůdnými lokny.

 Doporučená cena je 149 Kč.

Pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning_149 Kč


Pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning                     

Pěnové tužidlo pro objem a péči je lehké a jemné jako právě našlehaná šlehačka. Díky složení s výtažkem z australských mořských řas vám přináší vlasy plné objemu, které překypují životem. Navíc vlasy ochání před škodlivými vnějšími vlivy.

Doporučená cena je 149 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aussie