ijournal.cz

ROYAL uvádí velkolepou show ve stylu Velkého Gatsbyho a zve na neopakovatelný silvestrovský večírek

red Zdroj: Royal 25.12.2014 Aktuality a pozvánky

Dlouho očekávaná show inspirovaná legendárním obdobím Velkého Gatsbyho měla premiéru před měsícem. Představení diváky pokaždé zavede do magické atmosféry Ameriky 20. let, ale zároveň je rozproudí současnými světovými hity odkazujícími na toto slavné období, například od Fergie či Beyoncé. Nechte se vtáhnout do bujarého života bohatých a slavných za éry prohibice, jazzu a šampaňského. Oslnivý dobový večírek můžete díky ROYALu zažít i vy!

The_Great_Gatsby_2

Show je inspirována slavným románem Velký Gatsby od Francise Scotta Fitzgeralda z roku 1925. Toto světové dílo odkrývá téma dekadence, idealismu, společenských změn a otřesů a resistence ke změnám a je poutavým portrétem „jazzového věku“ 20. let.

„Příběh Velkého Gatsbyho se odehrává roku 1922 a jeho zpracování se stalo světovým fenoménem, který nadchl fanoušky po celém světě, ať už v knižní podobě, jako film nebo dokonce opera. Dnes představujeme jeho další podobu – interaktivní divadelní představení,“ vysvětluje Jean-Christophe Gramont, majitel podniku ROYAL. „Není náhodou, že jsme si vybrali právě období 20. let, kdy své dveře poprvé otevřel i náš podnik, který vznikl v roce 1929.Místo jsme plně zrekonstruovali a já jsem nadšen, že právě naše renovované dobové prostory přichází s touto jedinečnou show, díky níž mohou diváci zachytit autentickou atmosféru,“ dodává Jean-Christophe Gramont.

The_Great_Gatsby

Hlavní hvězdou nové „divoké“ show je zpěvačka Uliana. Doprovází ji šest tanečníků, kteří vystupují na předních pražských pódiích, a dále vynikající stepař a umělecký akrobat. Okouzlující kostýmy, stylová hudba a celková výprava pak nabízejí jedinečný vizuální zážitek, díky němuž diváci zažijí nezapomenutelný dobový večírek. Hosté se nejen výborně pobaví, ale budou doslova vtaženi do děje.  Zpěváci a tanečníci se v průběhu vystoupení pohybují mezi publikem a živě s ním komunikují.

Tím však jedinečný večírek nekončí! Pro milovníky tohoto období je vždy po představení připraveno další hudební překvapení v podobě DJ Electro Swing.

Jedinečná show ve stylu Velkého Gatsbyho vstupuje do světel reflektorů každý sobotní večer od 22:00 v prostorách podniku ROYAL na pražských Vinohradech. Vstup je možný již od 21h.

Přijměte pozvání na neopakovatelný silvestrovský program Prague Burlesque Silvester! a prožijte poslední hodiny roku 2014 v úžasné atmosféře plné živých vystoupení a hudby.

124sSHOW + DJ + BUFFET: 31.12.2014 od 22 hodin (vstup od 21 hodin)

Speciální představení, Candy Girls, živá hudba a iluzionista!
Speciální host z Japonska: exotická EROCHICA BAMBOO!
Půlnoční překvapení! 
After párty DJ: LOVE DECODER
Bufet, Prosecco, DJ, živá hudba

Vstupenky od základních 900 Kč až po VIP 3400 Kč. Předprodej v Ticketportal nebo prostřednictvím PAYPAL.

Více na: www.leroyal.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Royal