ijournal.cz

Rodinné smoothie aneb Již žádné hádky!

red Zdroj: Sencor 6.11.2016 Hi-tech a bydlení

Oblíbený Smoothie Maker SENCOR přichází v novém rodinném balení. Mixér, který vyniká technologickými vychytávkami, jako je titanový povrch nožů nebo zdravotně nezávadný a odolný materiál lahví, bude od listopadu k dostání v rodinném balení s třemi 0,6l lahvemi a dvěma 0,3l velkými lahvemi. Každá lahev je vyrobena z jinak barevného TRITANU.

SBL2500ST_kompozice_2_CMYK_300dpi (1)

Pro menší rodinu lze pořídit balení s dvěma 0,6l lahvemi a jednou 0,3 l lahví.

Hit posledních let – smoothie je nejen skvělá snídaně, svačina či jen chuťovka, ale hlavním důvodem je její dávka vitamínů a enzymů pro naše tělo. Ale co se stane s vitamíny a enzymy, když je asi 10.000x za minutu rozsekáte? Ano, určité množství je ztraceno. Proto tedy technologové SENCORu navrhli takový výrobník, který nám veškeré vitamíny aSBL2300_SBL2500_nuz_CMYK_300dpi enzymy ponechá. „Nože jsou potažené povlakem z oxidu titanu, který zaručí až 100% zachování všech zdravých složek ovoce a zeleniny“, říká Jan Rambousek, produktový manažer značky SENCOR.  A dodává, „výrobník je vybaven motorem o výkonu 1 kW, tedy 1,35 koňské síly (!!!), která zaručí nabourání buněčné stěny daných surovin, a tím lepší stravitelnost daného ovoce či zeleniny“.

Výroba s tímto miláčkem vaší kuchyně, který je vyráběn opět v 9 barevných variacích, bude velice jednoduchá. Stroj je prodáván s dvěma velikostmi nádob, které jednoduše slouží jako výrobníky a po zašroubování víčka i k přepravě smoothie jako svačinky.SBL2300ST_kompozice_CMYK_300dpi

Zamysleme se tedy nad tím, proč vlastně si děláme smoothie a nešiďme se tím, že se sami ochuzujeme o vitamíny a enzymy a další zdravé látky z mixovaných potravin.

SBL2300_SBL2500_nastavec_CMYK_300dpiToto balení se může stát skvělým vánočním dárkem pro celou rodinu!

Smoothie Maker je dostupný za cenu: od 1199 Kč s 5 lahvemi a za 899 Kč se 3 lahvemi.

Dostupný na www.sencor.cz nebo v síti Planeo Elektro.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor