ijournal.cz

Rio Mare: Tři lahodné varianty tuňáka Tonno Per Pasta pro každou příležitost

red Zdroj: Rio Mare 29.11.2023 Gastronomie

Pro milovníky vynikajícího tuňáka je značka Rio Mare synonymem kvality a výrazného chuťového zážitku.        S novými variantami Tonno Per Pasta přináší Rio Mare nejen zaručenou kvalitu, ale také možnost vytvořit si dokonalé italské pokrmy pro každou příležitost. Připravte se na gastronomickou jízdu, kterou nabízí tři lahodné varianty tuňákových omáček na těstoviny, z nichž každá zaujme jedinečným spojením chutí.

per pasta aglio e peperoncino

RM TONNO PER PASTA PUTTANESCAPuttanesca: Symbolem italské kuchyně

Jednou z neodolatelných variant tuňákové omáčky Tonno Per Pasta od Rio Mare je Puttanesca. Tato ikonická italská omáčka je známá svou silnou chutí a vůní, která vás zavede přímo na pobřeží Středozemního moře. Kombinace výborného tuňáka Rio Mare s rajčaty, černými olivami, kaparami a extra panenským olivovým olejem vytváří nezapomenutelný gastronomický zážitek. Puttanesca je ideální pro ty, kteří si rádi pochutnají na autentických italských příchutích.
RM TONNO PER PASTA ARRABBIATA


Tuňáková Omáčka Arrabbiata: Pikanterie, která oživí chuťové buňky

Pro fanoušky pikantního jídla je tu druhá lahodná varianta: Tuňáková omáčka Arrabbiata. Tato omáčka dodává tradičním italským pokrmům nový rozměr díky čerstvým cherry rajčatům a pikantnímu nádechu. Spojení tuňáka Rio Mare s pikantní omáčkou zaručuje výjimečnou chuťovou explozi, která oživí vaše chuťové buňky.

RM TONNO PER PASTA PEPERONCINOChilli-česneková varianta: Oslnivý zážitek pro milovníky koření

Poslední, avšak nikoli méně důležitá varianta je tuňáková omáčka s chilli a česnekem. Tato omáčka je přesně tím, co hledáte, pokud máte rádi pikantní a intenzivní chutě. Obohacena extra panenským olivovým olejem dodává vašim pokrmům dokonalou strukturu a výrazný zážitek, nejintenzivněji vychutnáte se špagetami!S novými variantami omáček Tonno Per Pasta od Rio Mare máte možnost vytvořit si autentické italské pokrmy s výjimečnými chutěmi. Puttanesca, Arrabbiata a Chilli-česneková varianta nabízejí širokou škálu možností, které uspokojí jak milovníky tradičních příchutí, tak i ty, kteří touží po jednoduchém a rychlém gastronomickém dobrodružství. www.riomare.cz

per pasta arrabbiata
per pasta puttanesca

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rio Mare