ijournal.cz

Revoluční myčky Whirlpool s aktivním sušením PowerDry nově i volně stojící

red Zdroj: Whirlpool 30.6.2014 Hi-tech a bydlení

Už žádná oblaka páry, horké talíře a kapky vody na nádobí! Společnost Whirlpool nabízí zákazníkům novou generaci myček se systémem aktivního sušení PowerDry, který se díky 3D proudění vzduchu postará o to, aby bylo nádobí ihned po otevření myčky dokonale suché a lesklé. Kromě vestavných typů těchto myček si je zájemci mohou nyní pořídit i ve volně stojícím provedení, a ozvláštnit tak svoji domácnost designově zajímavým a užitečným pomocníkem.  

Foto_Whirlpool_ADP 9070 WH_3Nejen mytí, ale i sušení – to vše jsou činnosti, které moderní myčka nádobí hravě zvládne za vás. Stačí si vybrat tu správnou a neopomenout především užitečné funkce, které nabízí. Nová generace volně stojících myček nádobí značky Whirlpool disponuje unikátní technologií aktivního sušení PowerDry. Tento systém využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jež po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč z mycího prostoru.

Nechybí ani speciální funkce 6. smysl PowerCleanTM – díky ní dokáže myčka přizpůsobit množství vody, teplotu i čas mytí tomu, jak moc je nádobí špinavé, přičemž se nezalekne ani té nejhorší špíny. Najednou je možné umýt až 13 sad nádobí při vynikající energetické účinnosti. Efektivnost a praktičnost nových myček podtrhuje i nová třetí přihrádka pro 10 sad příborů či stavebnicové koše se sklopnými přepážkami, které dovolují vytvořit tolik místa, kolik momentálně potřebujete i pro velké kusy nádobí, jako jsou pečicí plechy, pánve či hrnce.

Vestavné modely těchto myček, ADG 2020 FD a ADG 2020 IX, doplňují dva volně stojící modely – ADP 9070 IX a ADP 9070 WH.

Foto_Whirlpool_ADP 9070 IX_image_1

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX

Nová myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX, která spadá do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena systémem aktivního sušení PowerDry. Díky němu se při otevírání myčky nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na nádobí, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od kapek vody na příborech a sklenicích. Nové modely nabízíspeciální hodinový program „Wash&Dry“, který umyje a usuší nádobí za pouhých 60 minut. Myčka též disponuje technologií 6. smysl PowerCleanTM. Nově koncipované vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví, a to bez zvýšené spotřeby vody. Pomocníkem v odstranění zaschlých zbytků jídla je i program Steam, díky němuž se v myčce během mycího cyklu vytvoří účinná pára. Ta zároveň z nádobí odstraňuje i nežádoucí bakterie. Samozřejmostí je samočisticí filtr či nastavitelný horní koš. Nerez provedení dělá z myčky Whirlpool ADP 9070 IX ideální volbu pro každou moderní kuchyni.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 IX činí 19 490 Kč včetně DPH.

Foto_Whirlpool_ADP 9070 WH_image

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 WH

Žádná z moderních technologií nechybí v nové myčce Whirlpool ADP 9070 WH. Myčka se díky široké škále funkcí a variabilním možnostem mytí dokáže přizpůsobit každému typu nádobí. Funkce Multizone umožňuje tzv. vícezónové mytí – mytí pouze v horním nebo pouze dolním koši dle potřeby. Technologie  6. smysl nastaví množství vody, teplotu a délku mytí přesně tak, jak je potřeba. Vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví. Funkce Sklo se naopak postará o to, aby i křehké sklo bylo umyto šetrně a bez poškození. Program Steam, který vytváří během mycího cyklu v myčce páru, lze využít jak pro péči o choulostivé kousky nádobí, tak pro zvýšení účinku mytí např. u hrnců. Zároveň tento program odstraní nežádoucí bakterie, a vy se tak můžete spolehnout, že vaše nádobí bude hygienicky čisté. Neocenitelné jsou v dnešní uspěchané době funkce Odložené mytí a Noční program, které se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 WH je 18 490 Kč včetně DPH bez PHE.

Podrobnější informace o myčkách a dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Whirlpool