ijournal.cz

Drzá moderátorka Diana Kobzanová se loučí a mizí za oceán

red Zdroj: FTV Prima sro 30.6.2014 Celebrity, TV
Jan Kraus příchod moderátorky a bývalé modelky Diany Kobzanové na scénu oblíbeného televizního pořadu hbitě okomentoval: „Vy jste musela přijít příkrokem, jste tak sevřená oblečením.“ „Mám tu zip, který bych si sice mohla povolit,“ začala uvažovat Diana, když jí Jan Kraus skočil do řeči: „To až pozdějc“.  Zavzpomínali si pak společně na to, že Diana už byla hostem v tomto pořadu, a to v roce 2001, nedlouho po svém zvolení Miss ČR. Připomněli si také, že byli kolegové v rádiu a natočili spolu i reklamní spot. Jan Kraus pak přešel na Dianiny vztahy. „Vy jste jediná, koho se můžu zeptat. Jaký je zásadní rozdíl mezi hokejistou a fotbalistou?  Trénink dvoufázový nebo třífázový? Nebo je rozdíl v tom, že s jedním máte doma hokejky a chrániče, zatímco tamten má jen trenky?“ Diana odpověděla: „Ano, to je pravda, s hokejistou máte doma větší bordel.“

DSC_6389 (1)

Jan Kraus se pak Diany zeptal: „Mě zaujalo, že jste prý velmi netrpělivý člověk. Co vás dokáže nejvíc vytočit?“ Diana jeho slova potvrdila a vysvětlila: „Jsem velmi netrpělivý člověk a vytočí mě někdy úplné maličkosti, třeba otevřené dveře od skříně.“ A začala uvádět další příklady. Poté se oba vrátili ještě k moderování rozhlasových pořadů a vyprávěli historky o tom, že se občas do živého pořadu dovolají lidé, kteří jsou sprostí a moderátorům nadávají. Shodli se v tom, že by nejraději takovým lidem odpověděli v podobném duchu a litovali, že to není možné. „To je štěstí že jsme spolu nedělali nějaký rozhlasový pořad,“ shrnula Diana se smíchem.

Diana se rozhodla kvůli svému příteli, hokejistovi Michaelovi Frolíkovi, který hraje za kanadský Winnipeg, ukončit svou kariéru moderátorky. Na nějaký čas nechala uvolnit z rádia, kde moderuje, skončila i v televizi, kde měla svůj pořad Drzá Diana. 

Možná tedy, že jste ji na delší dobu mohli naposledy vidět v červnové Show Jana Krause (27.6. na TV Prima). Co myslíte, bude vám chybět?

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro