ijournal.cz

Rekonektivní léčení: Jak vznikl nový obor, který uzdravil už stovky lidí?

red Zdroj: www.eric-pearl.cz 31.3.2015 Krása a zdraví

Všechno začalo v ordinaci chiropraktika, Dr. Erica Pearla, jemuž pacienti tvrdili, že cítí jeho léčivé doteky, i když se jich nedotýká přímo. To Dr. Pearla přimělo k podrobnému zkoumání, jakým způsobem pracují energie na dálku. Požádal o vyjádření řadu odborníků z vyhlášených vědeckých univerzit, ti se však na vysvětlení způsobu přenosu jednotně neshodli. Připustili však fakt, že rekonekce (tj. znovunapojení) probíhá za pomoci léčivých frekvencí, které jsou tvořeny vesmírnou energií, světlem a v neposlední řadě také informacemi.

EP_InstructingBylo potvrzeno, že tělo má schopnost regenerace (pokud se říznete nebo píchnete do prstu, také se vám vše samo zahojí), a že je tato schopnost společná všem ozdravným procesům. „Vesmír pracuje pro vás a vaše tělo je mnohem silnější, než si dokážete představit,“ říká o metodě Dr. Pearl. Během sezení s pacienty zaktivuje vesmírnou energii a ta prostřednictvím bodů na jejich těle začne proudit, čímž dochází k odstranění zátěže a nastolení vyvážené harmonie. K ozdravnému procesu pak dochází automaticky. Vedle toho bylo zjištěno, že u pacientů současně s fyzickým zlepšením stavu přichází i psychická úleva – dojde zároveň k emocionálnímu a duchovnímu uzdravení. Pacienti Dr. Erica Pearla, zakladatele Rekonektivního léčení, tento stav popisují jako příliv nové pozitivní energie, odbourání stresů a z dlouhodobého hlediska jako stav, kdy jsou schopni vyřešit neřešitelné problémy či nalézat nové cesty, které před tím neviděli. Dr. Eric Pearl tento dvojí efekt vysvětluje tak, že vše je ukryté v nás – řešení všech problémů i zdravotní kondice a naše tělo je daleko silnější, než si dovedeme představit. Jde jen o to dát tomuto myšlení podnět. Pak se začne tělo samo postupně vypořádávat s jakoukoli disharmonií, tj. nemocí.

106

Praxe Dr. Pearla také potvrdila, že proudění energie, její hodnoty a frekvence není třeba žádným způsobem usměrňovat, dávkovat dle potřeby, nebo směrovat.  Energie zůstává v pacientovi stále i poté, co se vrátí z terapie domů. Klíčový byl pak okamžik, kdy Eric Pearl vyléčil ženu, která více než osm let nemohla zvednout ruce nad hlavu. Její příběh pak představil v proslulé show Dr. Oze. Následně začalo přibývat nejen pacientů, ale i praktiků, kteří se chtěli naučit rekonektivní metodě. Dr. Eric Pearl proto vydal základní informace, poznatky a úspěchy knižně a po celém světě nyní pořádá semináře, na kterých učí budoucí praktiky Rekonektivního léčení.

img_1260_wm

Rekonektivní léčba je i nadále pod drobnohledem specialistů zvučných jmen po celém světě a její výsledky už byly několikrát vědecky potvrzeny. Jmenovat můžeme například Garyho Schwartze. Z vědeckých expertíz bylo zjištěno, že rekonektivní léčba je dvakrát více účinná, než fyzikální terapie, co se týká léčby pohybového ústrojí. Ve světě je dokonce tento způsob léčby uznávaný i v klasické medicíně a terapie jsou proto spolufinancovány zdravotní pojišťovnou.

IMG_1739

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.eric-pearl.cz