ijournal.cz

Prokřupejte se s Bohemia chips k jednomu z 300 originálních pekáčků!

red Zdroj: Bohemia 31.3.2015 Soutěže

Značka Bohemia Chips přichystala pro milovníky slaného křupání další překvapení – po uvedení nové příchutě pečené kuře, vyhlašuje soutěž o originální keramické pekáčky. V červených Bohemia pekáčích půjde pečení kuřete úplně samo. Stačí koupit 10 kusů nových Bohemia Chips s příchutí pečené kuře označených soutěžní samolepkou, posílat unikátní kódy z obalů a být mezi 75 nejrychlejšími v daném soutěžním týdnu. Soutěž poběží od 1. do 30. dubna 2015.

BCH_PECENE_KURE_(2)Zúčastnit se může každý, kdo zakoupí 10 sáčků Bohemia Chips s příchutí pečené kuře o hmotnosti 77 g nebo 150 g označených soutěžní samolepkou, zaregistruje se na webových stránkách www.bohemiachips.cz/pecenekure a nahraje do soutěžní aplikace všechny unikátní kódy ze samolepek umístěných na obale. Keramický pekáček získá každý týden 75 nejrychlejších soutěžících, kteří jako první odešlou 10 kódů. Výherci budou kontaktováni ihned po ukončení soutěže, nejpozději pak do 10. května 2015.

BCH_soutěž_foto

Bohemia je oblíbenou značkou mezi slanými pochutinami, a to nejen díky českému původu a dlouholeté tradici, ale také díky poctivému přístupu ke zpracování surovin té nejvyšší kvality. Nové Bohemia Chips s příchutí pečené kuře vás kromě toho, že jsou úžasně křupavé, překvapí dokonale věrnou chutí pečeného kuřete a zpříjemní vám tak každý všední den.Více informací a kompletní pravidla soutěže jsou k nalezení na: www.bohemiachips.cz/pecenekure

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bohemia