ijournal.cz

Radost z pořádku

red Zdroj: Tchibo 28.7.2018 Hi-tech a bydlení

Nádobí se jen leskne, ve skříni je čerstvě vyžehlené prádlo a celý dům od podlahy až po okna září čistotou. Zní to hezky? Pak se můžete těšit na naši novou nabídku, s níž bude úklid skutečným potěšením!Kolekci „Radost z pořádku“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 6. srpna, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 31. července 2018.

Úklid a domácnost

Ploché síto do dřezuPloché síto do dřezu
Snadné umývání potravin.
Se sítem umyjete ovoce i zeleninu čistě a hygienicky. Jeho velikost je 34 x 27 cm a lze ho mýt i v myčce. Předběžná cena 349 Kč.

Nástavec na odvápnění

Nástavec na odvápnění
Pro opakované použití.
Nástavec naplníte tekutým prostředkem na odvápnění nebo octem a necháte působit dle potřeby. Předběžná cena 99 Kč.Držák na utěrky, 2 ks
Umístíte, jak je potřeba
. Držáky jsou z matné ušlechtilé oceli a jednoduše je zavěsíte na dveře skříňky, kde jsou nejvíc po ruce. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

Držák na utěrky

Čistič oken
Dokonalý úklid.
Čistič nabízí rychlé čištění bez šmouh a kapek, vysává nečistotu a vlhkost z hladkých povrchů, proto je ideální na zrcadla, obkladačky nebo sprchové kouty. Je bez kabelu, má dobíjecí adaptér. Objem zásobníku na vodu je 150 ml. Předběžná cena za sadu 899 Kč.

 Čistič oken
Nastavitelná štětka na nádobí
Efektivní mytí nádobí.
Štětku lze nastavit do dvou různých úhlů pro dokonalé umytí nádobí. Má robustní plastové štětiny a rukojeť z plastu. Předběžná cena 199 Kč.

 Nastavitelná štětka na nádobí

Kompaktní parní čistič
Mobilní úklid s párou.
Čistič je díky rychlému ohřevu okamžitě připraven k provozu. Čistí párou o teplotě asi 100°C bez chemie. V provozu vydrží až 45 minut, je příruční, praktický a důkladně vyčistí i těžko přístupná místa. Množství páry lze regulovat. Součástí balení je rozsáhlé příslušenství v podobě různých typů kartáčových nástavců, adaptér a prodlužovací hadice. Délka kabelu je 4 m. Předběžná cena za sadu 1.490 Kč.

 Kompaktní parní čističKompaktní parní čistič_image 

Prachovka s výměnnými nástavci
Prachovka je na mokré i suché povrchy.
Nástavce lze vyměňovat dle potřeby, jeden je plochý a extra dlouhý (57 cm) a druhý je menší střapcový. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

Prachovka s výměnnými nástavci
Sušák na svetry
Na šetrné sušení.
Prodyšná polyesterová tkanina nabízí velkou plochu na sušení, a to o velikosti 84 x 68 cm. Sušák lze úsporně složit. Předběžná cena 229 Kč.

Sušák na svetryMop s funkcí postřikováníPlochý mop s funkcí postřikování

Rychlý pomocník. Mop má úzkou hlavici, proto se dostane i na těžko dostupná místa. Má plochý integrovaný zásobník na vodu o objemu 550 ml a dva mikrovláknové povlaky. Kloub mopu je otočný o 180⁰. Předběžná cena 599 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo