ijournal.cz

MISS CZECH REPUBLIC ZÍSKALA LICENCI MISS WORLD

red Zdroj: Miss Czech Republic 29.7.2018 Zajímavosti

Národní soutěž MISS CZECH REPUBLIC získala licenci na Miss World a úřadující MISS CZECH REPUBLIC Kateřina Kasanová je tedy Miss World Czech Republic 2018. Kateřina odletí 8.listopadu do Číny, konkrétně do města Sanya, kde bude celý měsíc reprezentovat Českou Republiku. Světové finále se uskuteční 9. prosince.

Kateřina KasanováMiss Kateřina Kasanováfinalist 2017 NO.5 bikini

Naše 1.vicemiss Kristýna Langová poletí 4. října na světovou soutěž Miss Grand International do Myanmaru, kde v loňském roce naše Nikola Uhlířová vybojovala 5. místo ve světě.

2. vicemiss Daniela Zálešáková odletí do japonského Tokya na Miss International.

Veronika Volkeová, jako 3.vicemiss, je delegátkou pro Miss Intercontinental, která se uskuteční na Filipínách v hlavním městě Manile.

finalistky 2017

Doteď MISS CZECH REPUBLIC měla 4 licence a díky Miss World nyní vlastní 5 licencí, proto může vyslat ještě jednu z finalistek 2017 na světovou soutěž Miss Global.

Miss CR 2018„Naše Miss se celý rok připravovaly na svoji reprezentaci a stále ještě připravují, tak aby dosáhly co nejlepších umístění a opravdu důstojně Českou Republiku reprezentovaly“, říká Taťána Makarenko, zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC.

MISS CZECH REPUBLIC si dává za cíl i světové úspěchy, a aby vítězky byly co nejvíce konkurence schopné na světových soutěžích a vyrovnaly se tak zemím, které každoročně na světových soutěžích krásy uspívají.

Šaty pro vítězky bude letos šít Tereza Sabáčková a Dominik Navrátil, šaty budou také zapůjčeny ze Svatebního salónu Delta a BMB Fashion.

www.missczechrep.cz 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Czech Republic