ijournal.cz

Pure model 2018 vyhrála čtrnáctiletá Anna Brodecká a šestnáctiletý Oliver Průcha

red Zdroj: Pure model 2018 9.10.2018 Společenské akce a události

Půlroční přípravy, několik workshopů, čtrnáct finalistů a světová porota. První ročník 2018 má své vítěze. Patnáctiletá Anna Brodecká, s výškou 177 cm okouzlila porotu andělským výrazem, šestnáctiletý Oliver Průcha, s výškou 186 cm si zase získal porotu svou bezprostředností.

vítězové

V Česku se pravidelně rodí největší talenty světového modelingu. Důkazem toho je i soutěž Pure Model 2018, která si dává za cíl objevovat nové tváře.

Ve středu 3. října se v hangáru letňanského letiště odehrálo velkolepé finále, kde před zraky bookerů prestižních agentur soutěžilo o titul a kontrakt na 1 milion korun devět dívek a pět chlapců.

pure model 2018

 „Vybrali jsme velmi různé typy chlapců, a musím říct, že i z pěti finalistů jsme měli co dělat, aby byl vítěz,“ přiznal Holárek, kterému se nakonec právě Oliver Průcha líbil od první chvíle.

A co na to samotní výherci prvního ročníku Pure model 2018? „Nikdy by mě nenapadlo dělat modela a už vůbec jít do modelingové soutěže. Přišlo to všechno celkem náhodou a rychle, když mě agentura oslovila na Instagramu,“ vysvětluje kudrnatý Oliver.

6_OLIVER_PRUCHA_PURE_MODEL_2018

Stejně náhodně k modelingu přišla i Anna Brodecká, která ani nedoufala, že vyhraje. „Mě se modeling také moc líbil, ale nikdy by mě nenapadlo, že se mu budu jednou věnovat. Výhra byla nečekaná o to jsem měla silné emoce. Moc děkuji všem, kteří mi drželi palce,“ přiznala s úsměvem Anna.

5_ANNA_BRODECKA_PURE_MODEL_2018

Soutěž a samotné castingy trvaly od začátku roku a ze stovek přihlášených se vybralo pouze 14 finalistů. Finále se uskutečnilo 3. října, na letňanském letišti, moderoval ho Libor Bouček a hlavní hvězdou večera byl zpěvák Mikolas Josef, kterého stejná agentura objevila pro světová mola. Nakonec ale zvítězila láska k hudbě. „Já jsem s modelingem neměl úplně dobrou zkušenost. Bylo to hlavně v zahraničí, kdy jsem se rozhodl, že s modelingem skončím. Nejsem ten typ, který se nechá hodnotit na základě svého zevnějšku,” vzpomíná Mikolas.

Každý z vítězů si odnesl nejen mnoho hodnotných dárků, ale i kontrakt na 1 milion korun. Podle ředitele Pure Model 2018 Romana Holárka je čeká velká budoucnost. Oba už mají jistou spolupráci s nejprestižnějšími modelingovými agenturami světa, jako je Premier v Londýně, Independent v Miláně, Feliz v Číně, The Identity v New Yorku či Silent v Paříž. Všechny agentury zastupují takové topmodelky, jako je Doutzen Kroes, Adriana Lima, Cara Delevingne a mnoho dalších.

Youtube:

finale – https://www.youtube.com/watch?v=VlRX0fQJgIY
Oliver Prucha - https://www.youtube.com/watch?v=rUCDtkh_MAE
Anna Brodecká - https://www.youtube.com/watch?v=2w0iIjBB1aI

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pure model 2018