Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 26.Duben 2019
ijournal.cz

Připraveni na strašidelné vanové dobrodružství?

red Zdroj: Lush 10.10.2018 Krása a zdraví

monster_ball_bath_bomb_hero_christmas_2018
Odbila půlnoc, večírek monster už začíná… a všechna strašidla už čekají na zápraží. I vy jste zváni na halloweenskou zábavu, pokud vás hned tak něco nevystraší.

ectoplasm_naked_shower_gel_christmas_halloween_2018Ectoplasm – nahatý sprchový gel
375 Kč/ks

Když se cítíte trochu jako tělo bez duše, vlezte do sprchy a nechte se tímhle zářivým sprchovým gelem probudit k životu. Heboučké mydlinky s pečujícím mandlovým olejema oživující litsea cubeba pohladí pokožku i duši a povzbuzující šťáva z tangerinek a grapefruitu hravě povznesou mysl pro zbytek noci (i dne). Pošlete obaly na věčnost a jděte do naha s tímto gelem osvobozeným od plastů. Vůně, do které vás zahalí očistné a pokožku rozjasňující šťávy z grapefruitu a tangerinek se postará, abyste zůstali svěží a živí o po té nejnáročnější seanci.


ectoplasm_shower_cream_christmas_2018Ectoplasm – sprchový gel
235 Kč/100g, 465 Kč/250g, 775 Kč/500g


Když se cítíte trochu jako tělo bez duše, vlezte do sprchy a nechte se tímhle zářivým sprchovým gelem probudit k životu. Heboučké mydlinky s pečujícím mandlovým olejem a oživující litsea cubeba pohladí pokožku i duši a povzbuzující šťáva z tangerinek a grapefruitu hravě povznesou mysl pro zbytek noci (i dne). Vůně, do které vás zahalí očistné a pokožku rozjasňující šťávy z grapefruitu a tangerinek se postará, abyste zůstali svěží a živí o po té nejnáročnější seanci.


bewitched_halloween_2018Bewitched – koupelová pěna
179 Kč/ks


Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout.

Ghost ighost_soap_christmas_2018n the Dark - mýdlo na ruce i tělo
225 Kč/ks

Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem vás zatím vynesou do nebe.

Ectoplasm – Jellybomb
ectoplasm_jelly_bath_bomb_christmas189 Kč/ks


Není se čeho bát, ta podivná ektoplazma ve vaší noční koupeli je jen želé bomba! Sledujte, jak se rozpouští v horké lázni jak z jiného světa a nechte gel z mořské řasy hladit a zvláčňovat pokožku. Povznášející silice z tangerinek, grapefruitu a regenerační litsea cubeba vás zatím pozvednou na duchu.


ectoplasm_perfume_30ml_christmas_2018Ectoplasm – parfém
695 Kč/30 ml, 1395 Kč/100 ml, 325 Kč/ tuhý parfém,
65 Kč/mycí kartička 


Grapefruity a tangerinky rozpoutají oživující seanci, nad kterou se vznáší nadpozemská litsea cubeba. 
Očarujte kolemjdoucí přízračnou provokativní vůní punčových citrusových tonů a těšte se na procitnutí, až vás tangerinková silice společně s povznášející grapefruitovou silicí probudí k životu. Pěkná duchařina, ale nebojte, zastraší jen démony!

Lord_of_misrule_webLord of Misrule – koupelová bomba
159 Kč/ks

Hyřte s touhle rošťáckou bombou s kořeněno-bylinnou vůní pačuli a černého pepře s kapkou sladké vanilky k tomu. Při její výrobě jsme se inspirovali pohanským svátkem bláznů. Zelená bomba se bude pomalu rozpouštět ve vaší lázní, promění ji ve víno a zadovádí s praskavým práškem – a slavnost může začít!


Eyeball – koupelová bombaeye_ball_bath_bonb_christmas_2018
179 Kč/ks

Kdopak to tu po vás pokukuje? To jen jemná růže, levandule a pomeranče. Tahle bomba možná vypadá trochu děsivě, ale nenechte se mýlit, ve chvíli, kdy s ní vlezete do vany, zjistíte, že je něžnost sama.
A jakmile zažijete blízké setkání s povznášející silicí z brazilských pomerančů a vyrovnávající absolue z růží, nezbyde vám nic než koukat se na svět z té lepší stránky.

Sparkly Pumpkin – koupelová pěna
169 Kč/ks

Prožijte ve vaně pohádkové kouzlo s ovocnou pěnou, pumpkin_bubble_bar_halloween_2018která zimním večerům dodá trochu slavnostní nálady a třpytu. Rozdrobte ji do proudu tekoucí vody a dovolte jí vyčarovat hromadu heboučkých bublinek. Nechte se unášet jalovcem a povznášejícím grapefruitem, které vám rozjasní náladu jako mávnutím kouzelného proutku. Vůně limetové silice zatím zažene chmury, abyste se cítili jako v té nejmilejší pohádce. Jen se ujistěte, že vylezete před půlnocí!

Monsters Ball – koupelová bomba
179 Kč/ks

monster_ball_bath_bomb_haloween_2018Jste zváni na okázalý rej ve vaší koupelně! Připravte se na straš(idel)ně krásné zážitky v monstrózně skvělé koupeli plné povznášejících silic. Překonejte své rozechvění a pusťte vodu. Zhluboka dýchejte a vhoďte do napuštěné vany tuhle oblůdku. Zatímco bude běsnit ve vaší lázni, vykouzlí povzbuzující vůni oplývající náladu zlepšující neroli. Pečujte o své démony! Libujte si ve spoustě uklidňující silice z kadidla a pokožku zjemňující himalájské soli s energizujicí limetovou silicí a prokřepčíte se až do bílého rána.


Two Headed Monster – dárekdárek
549 Kč/ks

„Dvouhlavá příšerka, ze které nemusíte mít obavy, hravě se postará o dvojitou porci zábavy. Před spaním zašeptá pár konejšivých slůvek do ucha, to aby vás nestrašila tíseň a nepěkná předtucha. Jediné, čeho byste se snad mohli trochu bát, co jsme se do tohoto balíčku odvážili dát. Zbavte se přebytečných obalů a raději sáhněte po tomhle znovupoužitelném strašidelném Knot Wrapu ze 100% bio bavlny.“

Bewitched – dárek

935 Kč/ksbewitched_gifts_2018

„Nastavte tlapky, vytaste drápky, rozbalte balíček pro koupel čarovnou. Nechte se uhranout tím, co tam skryla dáma, co na koštěti toulá se oblohou. 

Až rozprostře se kolem tma a úplněk, Knot Wrap z jemné bio bavlny,  ve vlasech či jako módní doplněk, ve větru hezky se zavlní.“

Ffang_knot_wrap_gifts __2018ang – dárek 
365 Kč/ks

Připravte se, že až budete rozbalovat tenhle dáreček, budete kulit oči. Blíží se rej strašidel a věci nejsou tím, čím se zdají… Budete mít asi pocit, že po vás někdo pokukuje. Ale ničeho se nebojte, tenhle uzlíček ve znovupoužitelném Knot Wrapu z bio bavlny možná vypadá trochu děsivě, je však plný rozmazlování a něhy.


Nová monstrózní kolekce k dostání ve všech kamenných obchodech a na e-shopu od soboty 15. září 2018.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush