ijournal.cz

Profesionální výsledky při přípravě jídla pouhým stiskem tlačítka

red Zdroj: Bosch 17.4.2014 Gastronomie

Většina domácností včetně rodin s malými dětmi se v kuchyni jen těžko obejde bez praktického pomocníka, kterým je bez pochyb kvalitní ponorný mixér. Stejně jako kuchaři při přípravě pokrmů, tak i značka Bosch při vývoji nového prémiového ponorného mixéru použila ty nejlepší ingredience, aby dala vzniknout kvalitnímu a výkonnému pomocníkovi: nový ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch s výkonem až 800 wattů přinese profesionální výsledky při přípravě jídla pouhým stiskem tlačítka a pozvedne vaše kuchařské kreace na zcela novou úroveň.

Nový ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch

Bosch_MaxoMixx_MSM87110

  • Čtyřbřitá čepel QuattroBlade Pro a speciální struktura vnitřku mixovací hlavy pro ještě lepší proces míchání
  • Výkon až 800 wattů s možností nastavení dvanácti rychlostí a turbo výkonu
  • Široká nabídka příslušenství pro nepřeberné využití v kuchyni
  • Nadčasový design kombinující vysoce kvalitní nerezovou ocel a matný černý protiskluzový povrch
Mixovací systém zajišťující perfektní výsledky

Inovativní design vnitřku mixovací hlavy, která je rozdělena speciálními lopatkami do tří sekcí a jejíž struktura se podobá povrchu golfového míčku, umožňuje dokonale promíchat všechny ingredience, jelikož přivádí přísady přímo na rotující čtyřbřitou čepel QuattroBlade Pro. Nůž QuattroBlade Pro z nerezové oceli se čtyřmi čepelemi se pak postará o perfektní proces promixování, a vy se tak můžete radovat z rychle a jednoduše nakrájené zeleniny nebo důkladně promíchaných omáček, polévek a koktejlů. MaxoMixx se navíc nepřisává ke dnu nádoby natolik, jak je u ponorných mixérů běžné, a práce s ním je tak ještě pohodlnější.Bosch_MaxoMixx

Ergonomie a výkon

Ponorný mixér MaxoMixx, jehož tichý a výkonný motor disponuje příkonem až 800 wattů, nabízí možnost nastavení otáček ve dvanácti rychlostech. Kromě toho je k dispozici také extra turbo tlačítko, které bez ohledu na základní nastavenou rychlost okamžitě zvýší výkon spotřebiče na maximum. Všechny ovládací prvky jsou snadno přístupné, dostatečně velké a jednoduše ovladatelné. Díky ergonomickému tvaru a protiskluzovému povrchu SoftTouch padne rukojeť nového ponorného mixéru příjemně do ruky, a se spotřebičem se tak obzvlášť
dobře manipuluje.

Pevnost a odolnost

Ponorný mixér MaxoMixx dokáže vykouzlit profesionální výsledky při přípravě jídla a díky nadčasovému designu kombinujícímu vysoce kvalitní nerezovou ocel a matný černý protiskluzový povrch je potěšením i pro oči. Díky kvalitní nerezové oceli, ze které je vyrobeno tělo a mixovací noha spotřebiče, může být ponorný mixér MaxoMixx použit přímo v horkém hrnci (do max. 80 °C), aniž byste se museli bát, že spotřebič poškodíte. Jelikož nerezová ocel odolává zabarvení, bude spotřebič vypadat dobře po celou dobu své životnosti.

Tak flexibilní a všestranný, jak si přejete

Prostřednictvím komplexního sortimentu kvalitního příslušenství, které lze v okamžiku snadno vyměnit pomocí patentovanému vysunovacímu mechanismu, je v podstatě možné přeměnit ponorný mixér MaxoMixx v malého kuchyňského robota. S tímto příslušenstvím, které je dostupné v závislosti na konkrétním modelu spotřebiče, dokáže ponorný mixér MaxoMixx míchat, krájet, sekat, krouhat, mixovat, nebo třeba hnětat, a je proto tak flexibilní, jak by jen očekával každý profesionální kuchař. Veškeré příslušenství i nerezovou mixovací nohu ponorného mixéru je možné umývat v myčce nádobí.

Ponorný mixér MaxoMixx od značky Bosch je dostupný od dubna 2014 v těchto variantách:

  • MSM 87110, příkon: 750 W, cena: 2.090 Kč*
  • MSM 88190, příkon 800 W, cena: 3.590 Kč*.

Další varianty ponorného mixéru Bosch MaxoMixx se na trhu objeví od května 2014.

* Doporučená maloobchodní cena výrobce. Tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bosch