Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Procter & Gamble pomáhá potřebným

red Zdroj: Procter & Gamble 16.5.2016 Veřejné projekty

Procter & Gamble nabídl pomocnou ruku a již počtvrté se zúčastnil dobrovolnického dne Give & Gain Day.

Zaměstnanci Procter & Gamble se již počtvrté zapojili do Mezinárodního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2016, který se konal 13. května a pomohli potřebným.

dobrovolnici Procter & Gamble. 

Společnost Procter & Gamble dlouhodobě pomáhá v komunitách, ve kterých působí. Zaměřuje se na zlepšování každodenního života lidí i celé planety a prostřednictvím svých inovací a aktivit poskytuje útulný domov a zlepšuje zdraví a hygienu tam, kde je to potřeba. „Pomáhat a zlepšovat život v komunitách, kde žijeme a pracujeme, bylo vždy základem naší činnosti, a proto se již počtvrté nadšeně zapojujeme do Give & Gain Day,“ uvedl Matej Podobnik, manažer korporátní komunikace Procter & Gamble.

Zaměstnanci P&G pomáhali v azylovém domě pro matky s dětmi Kolpingův dům, v zahradě pro zrakově postižené Pobytového rehabilitačního a rekvalifikačního střediska pro nevidomé Dědina a v kavárně Bílá Vrána, kde jsou zaměstnáni lidé se znevýhodněním. Společnost P&G také azylovému domu pro matky s dětmi Kolpingův dům věnovala každodenně používané výrobky značek Ariel, Pampers, Lenor a Jar pro vytvoření útulného prostředí dětem v nouzi.

dobrovolnici Procter & Gamble 

Letošního ročníku Give & Gain Day se v České republice zúčastnilo 1200 zaměstnanců ze 40 firem a pomohli celkem 120 organizacím. „Firmy často využívají dobrovolnických aktivit jako příležitosti pomoci ve svém okolí. Zaměstnanci věnují svůj čas a pracovní úsilí a odměnou jim je nejen dobrý pocit z vykonané práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek,“ přiblížila Klára Švandová z platformy Byznys pro společnost, která organizuje Mezinárodní den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2016 v České republice a je pošesté národním partnerem britské nadace BITC (Business in the Community), která realizuje mezinárodní den po celém světě.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Procter & Gamble