ijournal.cz

Přivítejte zimu stylově a v teploučku

red Zdroj: F&F 30.10.2021 Móda, obuv, doplňky

ff_aw21
Na chladná rána, a ještě chladnější večery jsme si pomalu zvykli, první ranní mrazíky ovšem zvěstují jediné – ZIMA JE TU! Na nic proto nečekejte a doplňte svůj šatník o pár nových trendy kousků, které nutně potřebujete!

ff_aw21
V nové kolekci značky F&F najdete, jako každý rok, spoustu kabátů, hřejivých svetříků, roláky i véčka, oblíbené kardigany i módní vesty. Mezi must-have modely, bez kterých se letos neobejdete, patří úpletové šaty, džínová bunda s kožešinou, oversized pleteniny nebo teddy kabáty.

ff_aw21_kellybrook. ff_aw21_kellybrook
Top trendy jsou kostka, zvířecí motivy i květy, nepochybíte však ani tehdy, vydáte-li se cestou minimalismu, a to jak ve stylingu, tak ve výběru barev.

ff_aw21_kellybrookff_aw21_kellybrook
Na volný čas jsou tu funkční sportovní bundy, strečové kalhoty a prošívané dlouhé kabáty. Samozřejmě nechybí oblíbené sety, které se hodí na večerní vyběhnutí s pejskem i na domácí lenošení s čajem u televize, nebo ještě lépe
– s domácím punčem – pěkně u kamen.

ff_aw21ff_aw21


Nenechte se odradit a užijte si nadcházející mrazivé období stylově – bohatý výběr oblečení F&F je sázkou na jistotu, ať už sháníte něco konkrétního, nebo si jen potřebujete udělat radost.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F