ijournal.cz

Přitažlivá, svádivá nová vůně Fatale Pink

red Zdroj: distributor 22.7.2014 Krása a zdraví
Agent Provocateur vidí spojení mezi vůní a sváděním. S unikátní vizí ženskosti, značka začala vytvářet úspěšnou řadu vůní před více než deseti lety.

Inspirovaná femme fatale z Hollywoodu 40. let. Mysteriózní, svůdná, okouzluje své milence neodolatelnou touhou.

Noční diva odhalující utajenou stranu sama sebe v čase západu slunce. Bezstarostná, nikdy neztrácí kontrolu.

Smyslná a elegantní s velkým smyslem pro luxusní životní styl.

Pokouší Vás k objevení jejího úžasného světa plného temného půvabu a extáze!

Láká Vás na přitažlivou, svádivou vůni. Na nápoj lásky.

Je nebezpečnou exotickou zábavou, smrtící zbraní přitažlivosti….

ŽENA
Moderní femme fatale využívající opojnou návykovou vůni k okouzlení jejích milenců, aby byla navždy zbožňována.
Je ženou s úspěšnou kariérou, která pracuje tvrdě a hraje tvrdě.
Je inteligentní, chic, na úrovni, provokativní, zábavná a nebezpečná…
V přestrojení ve svém všedním oděvu vás svede vypočítavým ženským chováním. Podmanivým půvabem a krásou ve stylu starého Hollywoodu, tato Femme FATALE vyzařuje sebedůvěrou, kterou ji všechny ženy závidí. Je ženou, kterou všichni muži chtějí… ale nemohou mít!
Elegantní svůdkyně s tóny krásy, které používá k podmanění a svádění.

DESIGN
Tvar flakónu je elegantní, sexy a moderně broušený. Jeho ostře obroušené hrany a roviny vyjadřují nesčetné tváře ženy připoutávající k sobě pohledy okolí.

Průhledné krystalické víčko používá stejně ostré hrany jako flakón, v jeho nitru se ukrývá tištěný ikonický podpis AP logo. Lesklý černý kovový kroužek a sprej vyjadřují moderní akcent souznící s elegantním dotekem růžového lemu. Diamantové vzorování nese i krabička vůně, její černý vnitřek prochází přes obal, až na vnější kartón a dodává mu celkové souznění.

Secondary  packaging Fatale pinkInspirován strukturou Agent Provocateur, krabička je plasticky vzorovaná a dělá velký dojem před vytáhnutím samotného elegantního flakonu.

Diamantový reliéf vytváří pozadí pro hranici centrálního pódia s lakovaným ikonickým logem.
Óda na film Noir, design je moderní interpretací retro sofistikovaností, která odráží nekonvenční smysl pro kreativitu, volnost a krásu.


VŮNĚ

Smyslná, výrazně květinová s esencí pižma:
Návyková, podtrhnutá rysem vodních květin, se tato vůně stává zřetelným příkladem Femme Fatale. Strhující horní nóty jsou směsicí zmrzlé středomořské mandarinky, exkluzivního květu hrušně a návykového yuzu krému, pro svěží šťavnatý začátek.
Rudnoucí květinové srdce se skládá z exotického a mysteriózního nočního květu datury, přeměňující se do jemnějšího tónu květu madam kamélie a do růžového asijského lotusu. To vše tvoří něžnou, elegantní a velmi ženskou vůni. Tělu vůně svou svěžestí dodává rozměr a texturu měsíční bambus se zářící hloubkou, zatímco pižmo tělo na tělo dodává druhou kůži smyslnosti. Indický černý šafrán dotváří temnější komplikovanost a svádí dlouho potom co odejde.

Perfumer: Jean-Claude Delville – Drom, USA

HORNÍ: zmrzlá středomořská mandarinka, exkluzivní květ hrušně, návykový yuzu krém

STŘEDNÍ: noční květ datury, květ kamélie, asijský růžový lotus

ZÁKLADNÍ: měsícem ozářený bambus, pižmo, indický černý šafrán.

Koncept vůně si hraje s pozicí tvrdosti a něžnosti.

Monica Cruz ztvárňuje roli temného potěšení v kampani představující vizi ženskosti zastoupenou ve vrstvách krajky a figurou definující spodní prádlo. Ztělesňuje dokonalou femme fatale, vyzařující smyslnost, lákající obdivovatele na její tajemnou vůni.

“Je pro mě obrovským potěšením mít možnost pokračovat ve spolupráci s Agent Provocateur. Náš vztah započal před dvěma lety a já jsem velmi ráda, že se naše spolupráce rozrostla a rozvinula do nových oblastí. Je pro mě ctí, že ve mně vidí kvalitu, kterou si přejí komunikovat touto novou vůní. Věřím, že jsem na úkol připravena, a že si s nimi mohu znovu užívat spolupráci, stejně tak jak jsem si ji užívala od prvního okamžiku. “ – Monica Cruz

30ml Eau de Parfum
50ml Eau de Parfum
100ml Eau de Parfum

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: distributor