Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Přírodní chinin je zázrak pro vaše vlasy!

SANT Zdroj: Bioway.cz 12.3.2015 Krása a zdraví

Vlasy jsou chloubou každého z nás, ale ne každý je s nimi naprosto spokojen. Obzvláště ženám je velmi nepříjemné, když jim vlasy nadměrně padají, cuchají se, plihnou a nedrží svůj tvar. Ale i muži se někdy nedokáží smířit s tím, že jim vlasy čím dál tím více řídnou. Je to většinou známka toho, že něco není v pořádku, že vlasům něco důležitého chybí.

bioway2Každodenní stres, hektický životní styl, časté chemické a tepelné úpravy vlasů dokáží naší chloubu hodně potrápit. Ale nikdy není nic ztraceno na věky a pokud se vlasům dodá to, co potřebují, tak vám opět budou dělat jen samou radost.

Pokud nejste s kvalitou své kštice moc spokojení, je na čase vyzkoušet revoluční chininový šampon a vlasovou vodu, která je zaručeným “lékem” na to, aby vaše vlasy předčasně nevypadávaly, byly silnější a pružnější než kdykoliv předtím.

Vlasová voda s obsahem přírodního chininu dodá vlasovým cibulkám novou energii a věřte, že pravidelným používáním začnete mít své vlasy opět rádi. Přírodní chinin obsažený v kosmetických výrobcích dokáže redukovat a časem i zastavit nadměrné vypadávání vlasů. 

chinin2

Šampon s chininem vlasy očistí a oživí a vlasová voda doslova nastartuje vlasové cibulky – dodá jim to, co potřebují – látky, které zabraňují tomu, aby vlas “umřel” a vypadl.

O blahodárných účincích chininu se v poslední době tvrdí, že je to naprostý zázrak, který opravdu účinně pomáhá. Není tedy nic snazšího, než vyzkoušet přírodní sílu, která se skrývá v kosmetických produktem s chininovým výtažkem. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

SANT

Zdroj: Bioway.cz