Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 18.Srpen 2019
ijournal.cz

Miss Princess of the Word odstartovala nový ročník ve Špindlerově mlýně

SANT Zdroj: a foto: Artepa 12.3.2015 Akce
Exotická kráska Andella Chileshe Matthews ze Zambie zahájila slavnostně další ročník celosvětové soutěže volby princezny, která se bude konat v roce 2016 ve Španělském sále Pražského hradu.

ijournal8

Organizátoři pro úřadující princeznu Andellu vybrali k tomuto slavnostnímu aktu oblíbené místo zimních radovánek, protože sníh je pro tuto exotickou krásku pojem, který jí není až tak známý. Aby se seznámila se sněhem dokonale, měla ve Špindlerově mlýně přichystán nabitý program, který jí měl říci o sněhu a sportech, které se na něm provozují snad úplně vše. 

ijournal2
Za asistence zkušených učitelů z lyžařské školy z Vrchlabí se naučila za jedno odpoledne lyžovat. Nejdříve však musela do lyžařské školy pro malé děti, ale jakmile zvládla jízdu na vleku a základní pravidla lyžování, tak jí učitelé vypustili na velký kopec, který zdolala bez velkých problémů.

ijournal4

Miss princess okusila jízdu na čtyři kilometry dlouhé sáňkařské trati a také mohla vyzkoušet své řidičské umění na čtyřkolce, se kterou se proháněla po sluncem zalitých vrcholcích Špindlerova mlýna.  
Zvládnout musela i tradiční český oběd – knedlo, vepřo, zelo, i když nejprve prohlásila, že vepřové není její oblíbený druh masa. Jediné co jí dělalo problém byla neskutečná zima, které odolávala ve dvou bundách, ale nakonec jí musela být půjčena ještě bunda třetí.

ijournal7
A co všem vzkazuje poslední Miss princess of the word 2014 po návštěvě Krkonoš : „Jsem naprosto dojatá, mám ráda Českou republiku a sníh! Určitě se sem vrátím!“

ijournal3 ijournal1
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

SANT

Zdroj: a foto: Artepa