ijournal.cz

Prima zmrzlina pro každou příležitost

red Zdroj: Prima 6.4.2019 Gastronomie

Zmrzlinu si můžete vychutnat na mnoho způsobů. Není jen sladkou tečkou za obědem, poledním osvěžením v horkém dni. Prima zmrzlina vyrábí vše s láskou pro každého i pro každou situaci. Základním stavebním kamenem všech receptur jsou kvalitní a poctivé suroviny. Tvaroh, smetana, jogurt, mléko i všechny druhy čerstvého ovoce musí být prvotřídní. Prima zmrzlina dbá na to, aby jejich zmrzliny obsahovaly jen to nejlepší!

MROŽ

… i jako osvěžující svačina plná ovoce a tvarohu

S Mrožem prožijete ovocné dobrodružství plné osvěžení se spoustou opravdového ovoce a tvarohu. Mrože milují děti i dospělí a on se jim každý rok odvděčí nejen oblíbenou klasikou v podobě jahodovo-tvarohového nanuku v polevě, ale také nějakou novou a zajímavou příchutí. A jak je pro Mrože typické, i letos to budou nanuky s velkým podílem čerstvého ovoce, bez barviv a jiných náhražek. Vychutnáte si Mrože doslova až na dřeň!

MROŽ AŽ NA DŘEŇ jahoda a tvaroh v jahodové dřeni_17 Kc MROŽ AŽ NA DŘEŇ jahoda a tvaroh v jahodové dřeni_obal_17 KcMrož Až na dřeň jahoda a tvaroh v jahodové dřeni !NOVINKA!

Poprvé jsme vzali klasického jahodovo-tvarohového mrože a přelili jej místo tmavé nebo světlé polevy jahodovou dření. Je to osvěžující, může to být svačinka a hlavně je to plné pravého ovoce s troškou tvarohu.

Doporučená cena: 17,- Kč


MROŽ AŽ NA DŘEŇ maracuja a broskev v meruňkov= dřeni_obal_17 Kc
Mrož Až na dřeň maracuja a broskev v meruňkové dřeni !NOVINKA!MROŽ AŽ NA DŘEŇ maracuja a broskev v meruňkové dřeni_17 Kc

Maracuja a broskev k sobě dobře ladí. Smíchali jsme je se smetanou a mlékem, vytvořili lahodnou smetanovo-ovocnou zmrzlinu a na vrch jsme dali meruňkovou dřeň. Tahle osvěžující svačinka je lehká, zdravá a plná ovoce. Na její výrobu byly použity jen kvalitní suroviny, žádné náhražky.

Doporučená cena: 17,- Kč


MROŽ TŘEŠNĚ_17 KcMrož Třešně !NOVINKA!

Třešně a léto, voda a slunce,… – neoddělitelní společníci. Natrhali jsme ty nejlepší třešně a do každé porce zmrzliny jich dali více než 60 %. Pak jsme to vše zabalili do tmavé polevy, která jejich chuť dokonale podtrhuje. Tohle léto bude nezapomenutelné!
Doporučená cena: 17,- Kč

 

MROŽ Jahodový v bílé polevě_17 Kc MROŽ Jahodový v tmavé polevě_15 Kc Jahodový Mrož

Tradiční jahodový Mrož v lahodné polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Pouze poctivé ingredience, žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Chuť jahod je to nejdůležitější, a proto do Mrože pečlivě vybíráme jen jahody vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. Zmrzlina pak neztrácí svoji chuť a barvu.
Doporučená cena: 15,- Kč

 MROŽ JAHODY_17 KcMROŽ Maliny_17 Kc

Mrož Maliny a Jahody

Okuste hříšnou kombinaci výrazných malin nebo šťavnatých jahod v neodolatelné křupavé polevě. V horkých letních dnech bude tento mrazivý dezert tím pravým osvěžením.
Doporučená cena: 17,- Kč

 

Jahodový Mrož dřeň

MROŽ Jahodový dřeň_20 KcJahody patří mezi nejoblíbenější ovoce a navíc mají spoustu vitamínů. Jahodová dřeň Mrož obsahuje 55 % ovoce, díky čemuž může být i vhodnou dopolední svačinou. Vychutnejte si ho jen tak nebo zkombinujte s kvalitním bílým jogurtem. A večer z něj i méně zkušený barman vytvoří skvělé daiquiri.
Doporučená cena: 20,- Kč

 

PEGAS

… pro smetanové mlsání bez kompromisů

Prémiová řada zmrzlin Pegas s novou recepturou je určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin. Žádný rostlinný tuk a jiné náhražky, jen pravý smetanový zážitek. Letošní novinkou je zmrzlina, která vás bude bavit svojí netradiční polevou. Ať děláte, co děláte, nikdy neztuhne a pořád bude krásně vláčná…

 
PEGAS IN JOY Coconut_20 KcPegas In Joy Coconut !NOVINKA!

Lahodná a stále měkce vláčná čokoládová poleva nové zmrzliny z řady Pegas skrývá kokosovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem. Kokosová zmrzlina plná mléka.
Doporučená cena: 20,- KčPEGAS IN JOY Nuts_20 Kc


Pegas In Joy Nuts !NOVINKA!

Tmavá čokoládová poleva, která je i ve zmrzlém stavu krémově měkká, zahaluje mléčnou zmrzlinu z lískových oříšků se spirálou z čokoládového toppingu.
Doporučená cena: 20,- Kč


PEGAS PREMIUM Salted Caramel_28 KcPegas PREMIUM Salted Caramel !NOVINKA!

Kontrast sladké a slané chuti jsme si zamilovali. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem je plná překvapujících chutí, kdy se dva protiklady snoubí v dokonalém spojení zabaleném do mléčné čokolády. V této zmrzlině najdete jen smetanu, žádný rostlinný tuk.

Doporučená cena: 28,- Kč

 PEGAS PREMIUM 3CHOCO_28 Kc

Pegas Premium 3CHOCO

Všichni nenapravitelní chocoholici, zbystřete, protože přichází Pegas 3CHOCO. Pod vrstvou křupavé bílé čokolády se potkává zmrzlina z mléčné a hořké čokolády zjemněná pravou smetanou. Vaše chuťové buňky budou plesat radostí.
Doporučená cena: 28,- Kč

 

Pegas Premium AlmondPEGAS PREMIUM Almond_28 Kc

Pod vrstvou křupavé čokolády s mandlemi se schovává znamenitá zmrzlina z pravé smetany a jemné vanilky. Této chladivé kombinaci se jen tak něco nevyrovná.
Doporučená cena: 28,- Kč

 PEGAS PREMIUM Pistachio_28 Kc

Pegas Premium Pistachio

Rozmazlete vaše chuťové smysly sladkou zmrzlinou z pravé smetany ukrytou v pistáciové polevě s kousky oříšků. Typická vůně i chuť pistácií vytvoří na jazyku něžné pohlazení, kterého se nebudete moci nabažit.
Doporučená cena: 28,- Kč

 

PRO MLSÁNÍ S RODINOU

… společně se usaďte a nechte se strhnout smetanovou vlnou

Pořádnou porci smetanového potěšení si vychutnáte v rodinném balení zmrzlin PEGAS Premium ve vaničkách 850 ml. Zdolejte vaničku se lžičkou v ruce nebo si připravte zmrzlinový pohár s kopečky oblíbených příchutí a ozdobte si je dle libosti.

 PEGAS PREMIUM Almond vanicka 850 ml_99 Kc

Pegas Premium Almond !NOVINKA!

Rodinné balení (850 ml) jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond je plné vanilkové zmrzliny, čokoládového toppingu a kousků mandlí. Smetanový základ provoněný pravou vanilkou nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky.
Doporučená cena: 99,- Kč

 

PEGAS PREMIUM Salted Caramel vanicka 850 ml_99 KPegas Salted Caramel !NOVINKA!

Zmrzlina plná smetany a karamelu v rodinném balení nemá po otevření šanci vrátit se zpět do mrazáku. 850 ml sladké slasti se špetkou soli neodoláte. Vanička smetanové zmrzliny s příchutí slaného karamelu je protkána karamelovým toppingem, který budete chtít víc, víc a víc…
Doporučená cena: 99,- Kč

 

MROŽ Jahodový s tvarohem vanička_69 mlMrož Jahodový s tvarohem

Oblíbený Mrož jahodový v rodinném balení má vše, co máte rádi. Vanička obsahuje pořádnou porci šťavnatých jahod zjemněných tvarohem a smetanou.
Doporučená cena: 69,- Kč


NĚCO JEN PRO DĚTI: Dětský svět plný dobrodružstvíMELOUN_17 Kc

Meloun !NOVINKA!

Meloun a nic jiného! Melounová zmrzlina na dřívku je lahodným osvěžením v horkých letních dnech. A nejlepší na tom je, že nemá jadérka!
Doporučená cena: 17,- Kč

 

OPLATKOVÉ NADŠENÍ

Vychutnejte si oblíbené zmrzliny Prima trochu jinak!MROŽ Jahodový kornout_17 Kc


Mrož jahodový kornout

Nejoblíbenější česká jahodová zmrzlina je tentokrát zabalená do kornoutu. Vysoký podíl jahod v kombinaci s tvarohem a k tomu lahodný oplatkový kornout.
Doporučená cena: 17,- Kč

 PEGAS Premium vanilka kornout_18 Kc

Pegas Premium vanilka

Křehký oplatkový kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a pravé vanilkové lusky. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná a jemná.
Doporučená cena: 18,- Kč

 

PEGAS Premium čokoláda kornout_18 KcPegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana, a v oplatkovém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový topping posypaný oříšky je už jen završením čokoládového opojení.
Doporučená cena: 18,- Kč

 

PEGAS Premium lemon cheescake kornout_18 KcPegas Premium lemon cheesecake

Božská kombinace tvarohu, smetany a citrónu. Citrónový topping je osvěžující a příjemně nakyslý. Křehký oplatkový kornout je už jen dokonalým završením chuťového zážitku.
Doporučená cena: 18,- Kč

 

PRIMA RUSKÁ ZMRZLINA_19 Kc PRIMA RUSKA ZMRZLINA_kornout_17 KcRuská zmrzlina

Oslaďte si život a vychutnejte si každé sousto hutné smetanové zmrzliny nadčasové chuti v oblíbené oplatce či křupavém kornoutu.

Doporučená cena Ruská kornout: 17,- Kč
Doporučená cena Ruská zmrzlina: 19,- Kč

 

NESTÁRNOUCÍ KLASIKAKUBA_15 Kc

Evergreen, který nikdy nepřestane bavit

KUBA

Tradiční tvarohová zmrzlina v sobě ukrývá více jak 50% tvarohu, dávku smetany a neobsahuje žádná přidaná aromata, barviva ani rostlinný tuk. Zalitá je v kakaové polevě.
Doporučená cena: 15,- Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima