ijournal.cz

Prima pravé české léto

red Zdroj: primazmrzlina.cz 19.4.2014 Gastronomie

Už víte, jak letos strávíte nejteplejší část roku? Máme pro vás Prima tip! Užijte si léto plné barevných chutí, rozličných vůní a obklopte se kvalitními Prima společníky, se kterými se nudit rozhodně nebudete. Prima zmrzliny přináší i tento rok novinky, které vám zaručí nezaměnitelný gurmánský zážitek. Tradice vycházející z rukou českých výrobců je předzvěstí dokonalé slasti, proto jsou Prima zmrzliny vždy zárukou té nejvyšší kvality. 

„Dbáme na výběr kvalitních surovin pro výrobu našich zmrzlin. Jednotlivé dodavatele vybíráme z řad českých producentů mléčných výrobků, ale i pěstitelů ovoce jako jsou jahody nebo maliny. Pravidelně provádíme kontrolu kvality dodávaných surovin, abychom udrželi vysoký standard všech našich výrobků. Například tvaroh, mléko i smetanu nám dodává moravský dodavatel Ecomilk z Frýdku Místku,“ říká produktový manažer Prima zmrzlin Lukáš Dědek.

                                                                                            Mrož

Vyrazte s Mrožem k vodě a vyplňte tak slunečné dny svěžím ovocem v podobě šťavnatých jahod, lesních plodů či ryzího tvarohu. Novinky doslova vybízí k vodním hrátkám, takže letní jízda plná zážitků může začít.

MROŽ LESNÍ PLODY a JAHODOVÁ DŘEŇ !Mrolesni plody  (1)

Novinka 
je plná sladkého ovoce zabaleného do tuby. Prima zmrzlina garantuje více jak 55 % ovoce v každé tubě.  Toto léto bude zaručeně šťavnaté. 
Doporučená cena: 15 Kč, obsah: 75 ml

Mroz (1) MROŽ VE VANIČCE!

V této vaničce najdete jahody zjemněné tvarohem. Tato oblíbená „mroží“ pochoutka je nyní k mání v ještě větším balení, takže proč si tuto další novinku nevychutnat ve dvou?!

Doporučená cena: 58 Kč, obsah: 850 ml

Pegas 

Elegance a jemnost promítnutá do světa ledových pochoutek, dokonalá společnost té nejvyšší kvality a neodolatelný partner, který vaše chuťové pohárky v horkých letních dnech zaručeně uchvátí. Díky novinkám z říše Pegas tak poznáte chuť poctivé smetany, vanilky či oříšků a také okusíte trochu exotiky.

PEGAS VE VANIČCE Pegas ve vanic

Podlehněte chuti kvalitních ingrediencí a dejte průchod své fantazii. Vanilková zmrzlina je vždy sázkou na jistotu. Poctivá smetanová chuť zmrzliny doladí a dodá lahodnou jemnost, takže se vám doslova rozplyne na jazyku. Malá porce vás lehce potrápí, proto ji najdete ve větším balení pro ještě větší prožitek.

Doporučená cena: 58 Kč, obsah: 850 ml

Pegas Exoticnovinka (2)PEGAS FRUIT !

I dokonalý elegán by se měl umět odvázat. Odpoutejte se od všedních starostí a ponořte se do delikátní smetany zjemněné topingem z červeného ovoce. Novinka Pegas Fruit má navíc sorbetovou polevu bez tuku, takže si zmrzlinu vychutnáte bez výčitek.

Doporučená cena: 18,50 Kč, obsah: 90 ml


PEGAS EXOTIC
!Pegas Exoticnovinka (1)Tchibo Exclusive

Novým ledovým společníkem bude také Pegas Exotic. Milovníci exotických chutí si tak přijdou na své a mohou směle experimentovat. Smetanová zmrzlina je zalitá topingem z exotického ovoce a pokrytá beztukovou sorbetovou polevou.

Doporučená cena: 18,50 Kč, obsah: 90 ml

                                                                                 Pro nejmenší

Nejmenší gurmáni chtějí léto plné zážitků a zábavy. Dětské zmrzlinové Prima novinky mají rozmanitou chuť, originální balení a kvalitní zpracování. 

                                                  DINOPARK !

Mrolesni plody  (2)Dinopark je nejen lákadlem pro super zážitky, ale také lahodnou zmrzkou, která uchvátí všechny malé uličníky. Pojď se bavit a užít si spoustu legrace. Vanilková zmrzka ve tvaru dinosaura s čoko polevou potěší tebe i všechny tvoje kamarády.

Doporučená cena: 12 Kč, obsah: 80 ml
JUPÍK CHERRY & BANANA !NOVINKA!

Prima zmrzlina přichází s novou příchutí zmrzlin pro děti. Loňská novinka Jupík se rozrostla o novou oblíbenou příchuť v podobě banánovo-třešňové zmrzliny.

Doporučená cena: 11 Kč, obsah: 55 ml

Vydejte se vstříc novým chutím a zážitkům a ochutnejte Prima novinky pro letní sezónu 2014.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: primazmrzlina.cz