ijournal.cz

Přijďte si vyzkoušet svlékací lak Striplac na Veletrh World of Beauty and Spa

red Zdroj: Alessandro, World of Beauty and Spa 4.9.2014 Krása a zdraví

Přijďte vyzkoušet revoluci v lakování nehtů Striplac – SVLÉKACÍ LAK NA NEHTY. Na stánku Alessandro ČR vám bude po celou dobu trvání kosmetického veletrh World of Beauty and Spa ve dnech 5.-6.9.2014 (pátek a sobota) v pražských Letňanech, k dispozici manikérka Alessandro ČR, která vám zcela ZDARMA poradí s péči o nehty a ukáže kompletní Striplac nebo klasickou manikúru.

pozvanka

Gelové nehty nenosíte, gel laky vám nevyhovují a obyčejný lak vydrží pouze pár dní? Vyzkoušejte Striplac – svlékací lak na nehty, zcela nový materiál na trhu s nehtovou kosmetikou. Lakuje se jako běžný lak, každá vrstva zasychá v UV lampě, na nehtech vydrží nádherně lesklý až 10 dní. A jak se odstraňuje? Po deseti dnech jej z nehtu stačí pouze sloupnout, takže to zvládnete kdykoli doma sama bez nutnosti použití odlakovače nebo acetonu! 

V sobotu 6. 9. 2014 od 15 hodin bude na stánku Alessandro připravena autogramiáda MODERÁTORKY HLAVNÍCH ZPRÁV TV NOVA KRISTÍNY KLOUBKOVÉ. I ona si zamilovala Striplac – svlékací lak na nehty.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alessandro, World of Beauty and Spa