Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Přihlas se do kurzu modelingu pod vedením Kateřiny Votavové a Nikol Švantnerové

red Zdroj: Agentura Verona 22.6.2016 Akce, Koktejl

Chtěla by jsi se stát modelkou, která je hvězdou každé exkluzivní módní přehlídky, ale nevíš jak na to? Českobudějovická Agentura Verona, v čele s finalistkou České Miss 2010 Kateřinou Votavovou, pořádají každoročně kurz pro začínající modelky. Tentokrát se role poradkyně zhostí také Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a herečka Andrea Kerestešová. Modelingový kurz proběhne v termínu 15 – 17. 7. 2016 v luxusním hotelu Biograf v Písku. 

Cesta do světa modelingu je trnitá, ale pokud se na to cítíš a věříš si, vyplatí se ji absolvovat. Aby jsi se mohla stát modelkou, je zapotřebí k tomu mít nějaké předpoklady. Dosáhla jsi věku 13 let, měříš alespoň 170 cm, jsi štíhlá a přirozeně hezká? Tak se přihlas! Věková hranice pro modelky je 25 let. Agentura Verona nabízí kurz modelingu, ale také chlapcům od 17 do 30 let, s výškou alespoň 180 cm. „Modelingový kurz je pro všechny účastníky velkým zážitkem. Nabízí spoustu možností a nechává nahlédnout do světa showbusinessu. Naše nové tváře si užijí krásné prostředí a péči profesionálů “, říká ředitelka Agentury Verona.

Čeká tě výuka správné chůze po přehlídkovém mole, tzv. catwalk, pod vedením finalistky České Miss 2010 Kateřiny Votavové. Správný catwalk ti pomůže nejen ke správné chůzi po mole, ale zároveň také získat sebevědomí. 


Kateřina Votavová
byla v loňském roce časopisem Esquire zařazena mezi TOP 10 nejkrásnějších žen světa. Díky své dokonalé postavě je Kateřina vyhledávanou modelkou spodního prádla a plavek. Nechyběla ani na největší módní show spodního prádla u nás, Top Secret. „Kurz modelingu jsem absolvovala také a při první velké přehlídce jsem za něj byla vděčná, protože jsem se na kurzu naučila správný catwalk, ale hlavně jsem získala sebevědomí“, říká Kateřina.

Katerina_Votavova

V rámci besedy pohovoří herečka a fotografka Andrea Kerestešová, která se podělí o své zkušenosti zejména v začátcích své kariéry, kdy i ona začínala jako modelka. Krásná Andrea Kerestešová se stala respektovanou herečkou a má stejně tak dobře nakročeno stát se i uznávanou fotografkou. I já jsem začínala jako modelka a pak přišla první reklama a najednou film a dnes mě herectví celkem slušně živí a mohu se tak věnovat své největší vášni, kterou je focení“, říká Andrea.

Andrea_KerestesovaAndrea_Kerestesova_1)
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová promluví o svých zkušenostech a zážitcích ve světě modelingu. Nikol s modelingem začala ve 13 letech a v 16 letech se objevila na módním mole v Hongkongu pro světové modní značky Christian Dior a Dolce Gabbana. „Čím dříve s modelingem začnete, tím lépe. A pokud váháte, přihlaste se na kurz a máte jasno. Přesvědčíte se, zda na to máte a prožijete nezapomenutelný víkend“, radí Česká Miss 2015.

Nikol_Svantnerova

Během kurzu získáš profesionální fotografie, bez kterých se žádná modelka neobejde. Získáš cenné rady od stylisty a image poradenství od zkušeného vizážisty a kadeřníka. Modní návrhář Lukáš Bartoň věnuje šaty pro vítězku. Značková kosmetika, předplatné lifestylového časopisu a mnohé další dárky a v neposlední řadě ubytování v luxusním hotelu Biograf, včetně plné penze. To vše si můžete užít na tomto modelingovém kurzu. Absolventská módní přehlídka proběhne v rámci galavečera dne 16. 7. od 20:00 v galerii Sladovna. Těm nejlepším bude nabídnuta profesionální modelingová smlouva. Vítěz/ka kurzu nafotí změnu image v rámci fashion story do lifestylového časopisu.

Pokud to s modelingem myslíš vážně, absolvovat modelingový kurz je základ.
Cena kurzu je 10 700 Kč, ale zaplatíte pouze 3 700 Kč. Zbylých 7 000 Kč si odpracujete jako model/ka a promotér či hosteska, na akcích agentury Verona. Využijte jedinečnou příležitost. Kapacita je omezena. Agentura Verona se pořádání modelingových kurzů věnuje již mnoho let a pro všechny jejich účastníky se vždy jednalo o velký zážitek, spoustu nových zkušeností a nezapomenutelných momentů.  

 

Zahájení kurzu proběhne dne 15. 7. 2016 od 9:00 v hotelu Biograf – Gregorova 124, Písek.  www.hotelbiograf.cz a bude ukončeno dne 17. 7. 2016 ve 20:00.

 

Bližší informace naleznete na internetové stránce http://www.agenturaverona.cz/cs/ nebo kontaktujte Veronika Poláková: mobil: 608 451 443, e-mail: info@agenturaverona.cz

Modelingová Agentura Verona disponuje vlastní databází modelek a hostesek, aktivně vyhledává nové tváře a je také organizátorem módních přehlídek, galavečerů, workshopů, modelingových kurzů, castingů, promotion akcí, dětských dnů, festivalů (Motorfest), dnů otevřených dveří, sportovních turnajů, firemních a vánočních večírků, programů obchodních center a veškerých akcí na klíč včetně výběru lokace a cateringu. Zajišťuje také fotoprodukci jako jsou katalogy, kalendáře, booky.

Stylový hotel Biograf****, umístěn v historickém centru města Písek, disponuje čtyřicetiosmi pokoji, kavárnou, restaurací Malkus se salonkem, vinárnou, 2 konferenčními místnostmi a relaxační místností s finskou saunou. Zakládá si na vynikajících službách, skvělé kuchyni, ale i na nadhodnotě, jakou je genius loci – duch místa, neboť na místě současného hotelu stával jeden z nejstarších stálých kinematografů v Písku. Této tradici vzdává hold již v samotném názvu, a už proto se zde ubytovalo také mnoho osobností nejen z filmového světa.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Agentura Verona