ijournal.cz

Premiéra ABOUT YOU Awards v České republice

ABOUT YOU přichází do české komerční televize TV NOVA s největší evropskou show s předáváním cen influencerům. Nominujte nyní a rozhodněte o vítězi jednotlivých kategorií i vy!

AYA_Logo
Večerem provedou významné české osobnosti jako Karolína Kurková, Leoš Mareš, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová, a mnoho dalších.
  • Poté, co se show ABOUT YOU Awards etablovala v německé televizi jako významná vlivná síla a jasný lídr trhu u cílové skupiny mladých lidí, uvádí ABOUT YOU 9. května 2020 v  televizi Nova největší evropskou show s předáváním cen influencerům.
  • Senzační televizní show bude vysílána živě s pořízením záznamu v hlavním vysílacím čase v televizi NOVA. Nebude při ní chybět úžasná zábava a velkolepý program
  • Během ABOUT YOU Awards budou oceněny nejvlivnější hvězdy sociálních médií v sedmi kategoriích: Style, Business, Sport, Digital art a rovněž Special achievement, a Idol of the year 
  • Díky účinkujícím bude show plná šarmu: Objeví se v ní Karolína Kurková, Leoš Mareš, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová a mnoho dalších
  • Fanoušci a sledující mohou nominovat své oblíbené influencery od 24. ledna do 2. února 2020
ceny About You

V roce 2017 zahájil onlinový prodejce módy ABOUT YOU největší a nejvýznamnější evropskou show, na níž se udělují ceny influencerům a hvězdám sociálních médií: ABOUT YOU Awards. ABOUT YOU Awards vznikla, aby ocenila význam a vliv tvůrců digitálního obsahu, přičemž se jedná o jednu z prvních show v Evropě, při níž jsou vyznamenáváni za své výsledky. ABOUT YOU Awards poskytuje všem influencerům platformu, na níž se mohou prezentovat, a současně klade důraz na bohatost a potenciál tohoto stále velmi mladého oboru. Od roku 2018 se z ABOUT YOU Awards stal úspěšný televizní formát, který je u mladé cílové skupiny v německé televizi vždy lídrem trhu, který v roce 2019 sledovalo 8 milionů diváků a jehož výsledkem bylo 1,5 miliardy kontaktů přes média. Ojedinělou show, při níž se udělují ocenění, vytvořila společnost ABOUT YOU jednu z nejvíce sledovaných platforem pro superstar digitální generace: Hvězdy sociálních médií, které inspirují miliony fanoušků prostřednictvím kanálů sociálních sítí a jsou decision makeři 21. století. Prostřednictvím ABOUT YOU Awards jsou oceňováni skuteční tvůrci digitálního obsahu z řad influencerů, tedy ti, kteří nejen reflektují naši současnou společnost, ale také přicházejí se zcela novými perspektivami, projevují individualitu, přesvědčivý názor a potenciál ovlivnit celou generaci jasným poselstvím sděleným prostřednictvím digitálních kanálů.

Nyní, po obrovském úspěchu oslnivé show s udílením cen v německé televizi, upevňuje společnost ABOUT YOU svou pozici expandujícího průkopníka v sociálních médiích svou inovativní influencer marketingovou strategií a poprvé vyváží show ABOUT YOU Awards, která se bude vysílat 9. května 2020 živě s pořízením záznamu v televizi Nova. „Ve vlastní režii vytvořenou show ABOUT YOU Awards chceme dosáhnout moderního pojetí formátu show s udílením cen a přehodnotit způsob interakce mezi televizní show a jejími hosty na jedné straně a diváky u televizorů i online na druhé straně. Díváme se na ni spíše jako na happening než jako studiovou show,“ říkají ředitelé pro obsah ze společnosti ABOUT YOU Julian Jansen a Chris Nickel, zakladatelé ABOUT YOU Awards.

Zapojení sledujících a fanoušků hraje v mimořádné koncepci ocenění významnou roli kvůli jedinečnému hlasování ve čtyřech fázích. Celý proces nejprve začíná veřejnou výzvou účinkujících v sociálních médiích k nominacím, kdy vyzvou svou komunitu k tomu, aby od 24. ledna do 2. února 2020 na webových stránkách ABOUT YOU Awards předkládala návrhy nominovaných osob. V druhé fázi vybere akademie ABOUT YOU Awards Academy* ze všech veřejných návrhů 3 nejlepší v každé kategorii podle dvou kritérií u nominovaných osob: „Jaké je poselství nominovaného?“ a „Je cíl nominovaného uskutečnitelný?“. Tři nejlepší nominované osoby budou zveřejněny v dubnu 2020. V dubnu 2020 mohou fanoušci a sledující hlasovat ve veřejném hlasování na webu www.aboutyou-awards.cz pro svou oblíbenou osobnost ze 3 nejlepších nominovaných. Vítězové hlasování budou představeni 9. května 2020 v televizní show. Všichni 3 nejlepší nominovaní ze všech kategorií se zúčastní televizní show v roce 2020.

Celkem je sedm oceňovaných kategorií: Style, Business, Sport, Empowerment, Digital Art a rovněž Special Award a Idol of the year. Pět z nich je součástí veřejného hlasování online, zbývající dvě – Special Award a Idol of the year – jsou čestné ceny a určuje je výhradně akademie ABOUT YOU Awards Academy. Jednotlivé kategorie představí přední osobnosti, jako jsou Karolína Kurková, Leoš Mareš, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová a mnoho dalších.

Vedle zajímavého hlasování je inovativní koncepce show zárukou večera s nezapomenutelnými zážitky: Oblíbené české známé osobnosti představí jednotlivé kategorie, neobvyklé prvky zařazené do show se postarají o mimořádné emoce a úžasné prostředí. Díky nejvlivnějším českým hvězdám sociálních médií na pódiu, více než 1.500 hostům, včetně VIP osobností, influencerů, šéfredaktorů a osob s rozhodovací pravomocí z digitální oblasti a oblasti médií, bude celý večer pro digitální svět nezapomenutelnou událostí.

ABOUT YOU je dobře známá svou kompetencí v oblasti sociálních médií. Společnost na deseti trzích úspěšně spolupracuje s více než 1.000 influencery a 50 takzvanými módními ikonami – včetně mezinárodně proslulých top modelů a modelek, jako jsou Karolína Kurková, Stefanie Giesinger, Lena Gercke, Lorena Rae a Jérôme Boateng. Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Tarek Müller vidí ABOUT YOU jako prvního iniciátora, který rozpoznal potenciál influencer marketingu dávno předtím, než se stal rozšířený a populární, a od té doby ho neustále šíří. „Spolupráce značky ABOUT YOU s významnými mezinárodními a místními influencery je důležitou součástí DNA naší společnosti. Show ABOUT YOU Awards pokračujeme na své cestě vedoucí k podpoře individuálních stylů a osobností – jak online, tak offline“, vysvětluje Müller.

Nejrychleji rostoucí evropský e-shop s módou ABOUT YOU vstoupil na český trh v říjnu 2018. Během prvního roku své existence přijal obchod ABOUT YOU více než 1 milion objednávek a dosáhl povědomí o značce přes 85 procent. Nyní je ABOUT YOU lídrem trhu s online módou a jednou z nejznámějších značek v zemi.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: About You