ijournal.cz

Pralinky ve WINE NOT?

red Zdroj: TV Relax, foto: nextfoto 22.9.2019 Společenské akce a události

Pralinky představují nový pořad
V pondělí 16. září proběhlo v nově otevřené luxusní vinárně WINE NOT? v Praze na Masarykově nábřeží představení nového pořadu PRALINKY televize Relax. V příjemném prostředí vinárny uvedly hlavní protagonistky, Linda Finková, Aneta Christovová, Vlaďka Pirichová (známé jako první ženské trio Trojhlavá saň) a energická Sandra Pogodová koncept pořadu PRALINKY. Dle jejich slov, pokud jim pro samý smích bylo rozumět, se jedná o veselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť je rozhodně důležité znát názory „nepřítele“.  Na přítomných bylo znát, že se záměr dámám rozhodně daří.

Petr Kutheil s partnerkouRadim FlenderSamer Issa
Mezi hosty jsme zahlédli například Petra Kutheila, Radima Flendera, Genny Ciatty, Hanku Křížkovou, Hanku Čížkovou, Jana Kopečného, Sámera Issu a po dlouhé době vyrazila i módní návrhářka, Dominika Sedláčková, která s sebou přivedla i své dva syny.

Protagonistkám to na akci velice slušelo a to díky spolupráci s kvalitními značkami. Dámy oblékla firma ULLA POPKEN z nové prodejny OC Letňany. Luxusní německá dekorativní kosmetika ARTDECO v rukách dvorní vizážistky Mirky Huděcové se postarala o make-up Trojhlavé saně a vlasy dámy svěřily do péče známé vizážistky a hairstylistky Míše Pohádce.

Pralinky

O sladké potěšení se postarala švýcarská firma LINDT. Ta celý prostor vinárny vyzdobila svými pralinkami, které si hosté nakonec odnesli s sebou domů.

Premiérové díly pořadu Pralinky na TV Relax můžete vidět každou sobotu v 15:55.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Relax, foto: nextfoto