ijournal.cz

Praha se obohatila o styl, módu a eleganci. Prague The Style Outlets slavnostně otevřeno

red Zdroj: Prague The Style Outlets 23.5.2018 Nezařazené
  • Nové outletové centrum nedaleko pražského letiště otevřelo v pátek 18. května v 10 hodin
  • V první fázi nabídne přes 100 obchodních jednotek s módou a sportovním zbožím, dalších 7 obchodů bude otevřeno v červnu 2018 a další v ¼ roku 2019
  • 2 400 parkovacích míst
  • Své obchody zde otevírá například úplně první evropský Hamleys outlet, řada zahraničních novinek na českém trhu, jako je Marina Militare nebo Gattinoni i další oblíbené módní značky

Prague The Style Outlets 00020
Prague The Style Outlets – velkolepý projekt, který se otevírá české veřejnosti, zásadně obohacuje místní módu. Patří mezi nejkrásnější místa v Praze, kde můžete být!

Milovníci módy se konečně dočkali. Nové a do budoucna největší outletové centrum v Česku bylo minulý týden otevřeno. Zákazníci zde najdou oblíbené brandy, jako je Adidas, Benetton, Bogner, Geox, Karl Lagerfeld, Nike, Palmers, Pepe Jeans, Trussardi nebo Versace Jeans. Módní úlovky vyberou také mezi úplnými novinkami na českém trhu, například: Gattinoni Roma, Marina Militare, Massimo Rebecchi, IXOS, Frankie Morello nebo Hispanitas. Svůj první evropský outlet zde otevírá Hamleys.

 Prague The Style Outlets 00028

Prague The Style Outlets kromě bohatého výběru módních značek nabízí také gurmánský zážitek. Svoji pobočku zde totiž otevřela česká restaurace Šalanda a řecko-italská restaurace La Pasteria, která má v  nabídce výběr středomořských delikates. Kávu si návštěvníci vychutnají na velké terase s výhledem na nedaleké letiště.

Prague The Style Outlets 00025 

„Věřím, že jsme v Prague The Style Outlets vytvořili něco zcela unikátního ať už z pohledu mixu módních značek či food & beverage nabídky. Zejména však koncept města ve městě činí svým pojetím, atmosférou a absolutním detailem provedení tuto nemovitost naprosto ojedinělou, troufám si říct že nejen v evropském kontextu,“ uvádí Martin Kubišta, ředitel společnosti The Prague Outlet.

Prague The Style Outlets 00006

Centrum zákazníkům nabídne služby a vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóny, terasu, restaurace, kavárny a veřejné dopravní spojení. Kromě toho si po otevření pro návštěvníky připravilo zábavný program, například vystoupení česko-africké zpěvačky Victorie nebo české zpěvačky a vítězky soutěže Česká Miss 2010 Jitky Boho. Nechyběly ani módní přehlídky.

Prague The Style Outlets 00023

V sobotu 26. května se v Prague The Style Outlets uskuteční akce s názvem „Den pro mou mámu“ pod taktovkou oblíbené moderátorky TV Prima a autorky projektu Štroodl Lucie Špakové. Celodenní program složený z přednášek a workshopů proloží koncerty nebo příběhy slavných českých maminek a dcer. Součástí akce bude také autorský workshop „Networking s mámou“ od psychoterapeutky Alžběty Protivanské a Lucie Špakové.

 Prague The Style Outlets 00014

Outletové centrum leží nedaleko letiště Václava Havla Praha. Výhodou lokality je také to, že se nachází pouze 25 minut od centra města. Do tuchoměřického outletu se zákazníci mohou dopravit také autobusovými spoji 312 a 322, které byly spuštěny 11. května.

V první fázi bude centrum disponovat téměř 20 000 m2 pronajímatelné plochy (GLA), 100 obchodními jednotkami a zákazníci se mohou těšit na 2 400 parkovacích míst. Druhá fáze zvýší celkový prostor na 30 000 m2 GLA a 180 jednotek.

Prague The Style Outlets 00017

Nové značky na českém trhu, které najdete v Prague The Style Outlets

Gattinoni Roma byla založena v roce 1946 v Římě. Je to jedna z nejdéle působících značek na italském trhu. Stojí za ní Fernanda Gattinoni, která byla známou italskou návrhářkou a jejíž práci v minulosti ocenily mezinárodní elity včetně princezen i královen. Nový obchod v Praze nabídne dámské oblečení pro každou příležitost nebo širokou škálu bot a kožených kabelek.

Marina Militare přináší kolekci, která zastupuje hesla jako čest, sláva a respekt. Je určena těm, co si zakládají na tradici, kterou udržují nadále živou a moderní. Oblečení značky Marina Militare se vyznačuje vysokou kvalitou a skvěle padnoucími střihy. Ve svém prvním pražském obchodě představí také značku Aviazione Navale, která cílí na mladé milovníky stylu.

Italský brand Massimo Rebecchi přichází do Česka s kolekcemi jak pro ženy, tak pro muže. Kombinace minimalismu a dynamického designu osloví především ty, kteří mají rádi moderní a mladistvý styl.Svoji kolekci zakládá na mixu italské tradice s novými technologiemi.

IXOS je zástupce italské kvalitní obuvi, který s její produkcí začal už v 60. letech. V roce 2000 značka doplnila svoji nabídku také o oděvy vyznačující se vysokou kvalitou vycházející z umění místních designerů i krejčí.

Frankie Morello je známá italská módní značka z Milána, která na trhu působí již od roku 1999. Je výsledkem partnerství mezi stylisty Maurizio Modica a Pierfrancesco Gigliotti, kteří módu zobrazují jako umění. Oblečení Frankie Morello přináší nevšední kombinaci střihů i materiálů s důrazem na detail.

S poselstvím “Joy is a Choice” přichází na trh Hispanitas, která módu vnímá jako prostředek k vyjádření osobnosti. Jde o španělskou značku s dlouholetou rodinnou tradicí, v níž se hájí a dodržuje pojem Made in Spain, sázející na hodnotu původu. Většina výrobního procesu probíhá řemeslnou prací, v kombinaci s nejnovějšími technologiemi. Zkušenost a citlivý dotek ševcovských mistrů dodává každému střevíci závěrečnou tečku a jedinečnost.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prague The Style Outlets