ijournal.cz

Pračky Whirlpool s vyšší kapacitou pro každou domácnost

red Zdroj: Whirlpool 26.6.2014 Hi-tech a bydlení
Na trh přichází nové předem i vrchem plněné modely praček s vyšší kapacitou. Ve standardním či úzkém provedení charakterizují kromě inteligentních technologií v čele se 6. smyslem také prémiový design a nová elegantní chromovaná dvířka. 

Díky patentované senzorové technologii 6. smysl, kterou všechny nové modely praček Whirlpool s vyšší kapacitou disponují, nemusíte mít žádné obavy z plýtvání vodou, energií a časem při praní menšího množství prádla, než je definovaná maximální kapacita pračky. Inteligentní technologie 6. smysl přizpůsobuje spotřebu všech zdrojů individuálně každé dávce prádla, a tím ji optimalizuje. Vrchem plněné pračky s vyšší kapacitou 7 a 6,5 kg a úzké modely s  hloubkou 45 cm a kapacitou 7 kg prádla přesvědčí zákazníky o tom, že omezené prostory v domácnosti nemusí zdaleka přispívat k nutnosti snížení nároků na kapacitu pračky

Foto_Whirlpool_AWO_C 81400_image


NOVÉ PŘEDEM PLNĚNÉ PRAČKY WHIRLPOOL

Kapacita 8 a 9 kg se setkává s prémiovým designem

Modely Whirlpool AWO/C 81400 s  kapacitou 8 kg  a Whirlpool AWO/C 91400 s kapacitou 9 kg znamenají ideální volbu předem plněné pračky vyráběné v továrně Whirlpool ve slovenském Popradu. Oba modely jsou řazeny do nejúspornější energetické třídy A+++, nabízí možnost až 1 400 otáček, volbu ze 14 programů, intuitivní ovládání či funkci Ecomonitor, která rychle a přehledně informuje o aktuální spotřebě.  

Na první pohled upoutá také moderní designové provedení, které charakterizují především masivní chromovaná dvířka, velký přehledný displej a příjemné oblé tvary s robustním ovládacím knoflíkem.

Zajímavá je volba Colours 15 °C přinášející možnost snížení teploty při praní ze 40 °C na 15 °C, a to při zachování stejných výsledků praní díky technologii Wave Motion. Ta přizpůsobuje pohyby bubnu a rychlost otáčení každému typu tkaniny     a množství náplně. Tím společně s lepším rozložením prádla zajišťuje i při nižší teplotě vynikající výsledek praní.

Pračky Whirlpool AWO/C 81400 a AWO/C 91400 budou na trhu od září 2014. Orientační maloobchodní cena pračky AWO/C 81400 je 14 690 Kč včetně DPH a pro pračku AWO/C 91400 činí 15 490 Kč včetně DPH.

Vyšší kapacita úzkých modelů praček Whirlpool

Alternativou pro menší prostory jsou úzké tzv. slim pračky, které mají hloubku 45 cm oproti standardním 60 cm, ale i přesto nabízí vyšší kapacitu 7 kg prádla.  Konkrétně je to například nový model Whirlpool AWS 71400. Se standardně širokými modely z této řady ho spojují veškeré další charakteristiky v čele s prémiovým designem a 6. smyslem Colours, energetickou třídou A+++, 1 400 otáčkami, funkcí Ecomonitor či nabídkou programů včetně nastavení Odložený konec praní. Nadčasový design podtrhují dvířka v chromovaném provedení. Volit lze i variantu s dvířky v matně stříbném provedení – model AWS 71200 (A+++, 1 200 otáček, 6. smysl Colours).

Pračky Whirlpool AWS 71400 a AWS 71200 budou na trhu od září 2014. Orientační maloobchodní cena pro pračku Whirlpool AWS 71400 bude 14 690 Kč včetně DPH a pro AWS 71200 13 490 Kč včetně DPH.

Foto_Whirlpool_WTLS 65912 ZEN_image


NOVÉ VRCHEM PLNĚNÉ MODELY WHIRLPOOL

Vrchem plněné pračky neznamenají kompromis

Vrchem plněné pračky jsou ideální a naprosto plnohodnotnou alternativou v případech, kdy rozložení bytu neumožňuje využít variantu předního plnění nebo také pro ty, kdo toto provedení z různých důvodů preferují. Značka Whirlpool nově představuje dva vrchem plněné modely s dostatečnou kapacitou i pro rodiny s více členy – a to 6,5 a 7 kg. Model s kapacitou 6,5 kg disponuje unikátní technologií ZEN, jejíž obliba u zákazníků díky extrémně tichému chodu rychle stoupá. Velký důraz je kladen také na snižování energetické náročnosti – modely se pohybují v extra úsporné energetické třídě A+++.

Změna doprovází také násypku na prací prostředek – ta díky řadě vylepšení nabízí ještě o třídu snazší plnění, uvolňování pracího prostředku, ale také vyjmutí a následné čištění. To vše díky upravenému pořadí komor, širším otvorům pro dávkování a optimalizaci tvaru.

Uživatelé jistě ocení také měkké otevírání dvířek Soft openning, které zajišťuje tichou, bezpečnou a snadnou obsluhu vrchem plněných praček Whirlpool pouze s pomocí jedné ruky.

Whirlpool WTLS 70912 – jediná vrchem plněná pračka na trhu s kapacitou 7 kg v úsporné energetické třídě A+++

Model disponuje technologií 6. smysl Colours, která zaručuje vynikající ochranu barev a tkanin s minimální teplotou. Samozřejmostí je volba Colours 15°, možnost až 1 200 otáček a výběr ze 14 speciálních programů. Intuitivní ovládání doplňuje velký displej. Uživatel jistě ocení také Ecomonitor informující o spotřebě nebo nastavení Odložený konec praní.   

Doporučená maloobchodní cena pračky Whirlpool WTLS 70912 je 14 990 korun  včetně DPH.  

Whirlpool WTLS 65912 ZEN – technologie ZEN a vrchní plnění v nové kapacitě 6,5 kg

Technologie ZEN spočívá v nahrazení tradičního řemenového motoru vysoce výkonným motorem trakčním, který otáčí buben přímo, čímž je dosaženo odčerpání vody při nižších otáčkách, a tím snížení hlučnosti. Při odstřeďování se jedná o pouhých 72 dB, což pračky Whirlpool s technologií ZEN řadí na první místo mezi nejtiššími vrchem plněnými modely na trhu. Na tento motor je automaticky při koupi pračky poskytována záruka 10 let.

Pračka WTLS 65912 ZEN s technologií 6. smysl Colours je vybavena přehledným LCD displejem, vybrat lze ze 14 programů na různé druhy prádla, a to včetně Rychlého 15minutového praní nebo volby Colours 15°. Užitečná je funkce Odložený start, která umožňuje nastavení přesného konce praní tak, jak je právě třeba.

Doporučená maloobchodní cena pračky Whirlpool WTLS 65912 ZEN je 16 990 Kč včetně DPH.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Whirlpool