Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Pračky, chladničky a vysavače Samsung ve speciální nabídce

red Zdroj: Samsung 11.5.2014 Hi-tech a bydlení

Vybrané domácí spotřebiče, které vynikají chytrými funkcemi a inovativním designem, nyní potěší své majitele mimořádnou bonusem. Při jejich zakoupení obdrží slevu ve výši až 3500 Kč.

Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, přichystal pro zákazníky mimořádnou nabídku. Až do 30. června letošního roku obdrží noví majitelé vybraných praček, chladniček a vysavačů Samsung slevu až ve výši 3500 Kč. K získání slevy se stačí po nákupu do 30. června zaregistrovat na webových stránkách www.samsung-bonus.eu, nebo zaslat vyplněný formulář poštou.

image foto

Pračky Samsung vynikají jedinečnou technologií EcoBubble, která je šetrná k prádlu, životnímu prostředí i vaší peněžence. Unikátní součástí praček je digitální invertorový motor. Oproti klasickým motorům je bezuhlíkový, a tak dochází při praní k nižšímu tření, a tedy i k nižšímu hluku a vibracím. Nižší tření znamená také menší opotřebení součástí pračky, proto Samsung garantuje na digitální invertorový motor záruku 10 let.

image foto

Speciální nabídku lze využít například na model v barevném provedení Inox Look, jenž se hodí jak do moderních, tak do tradičních koupelen, kterým propůjčí stylový, luxusní ráz. Cena pračky Samsung WF70F5E5U4X/LE činí 17 490 Kč, ovšem díky aktuální akci dostane zákazník nazpět 1600 Kč.

Pokud zákazníci využijí mimořádnou nabídku na nákup nové chladničky, mohou například při zakoupení Samsung RL60GQERS v ceně 34 990 Kč, ušetřit 3500 Kč. Se slevou tak získají chladničku, která  vyniká hlubšími a širšími policemi s velkým úložným prostorem, jasnější osvětlení LED dodávající eleganci a design ve vytříbeném stylu. Tato chladnička s mrazákem dole poskytuje díky své kapacitě 400 litrů prostor na všechno – nápoje, mrazené potraviny, dnešní snídani, oběd i večeři, víkendovou snídani, oběd a večeři a dokonce i na piknikový oběd při příležitosti velkého rodinného setkání.

Samsung

Chladničky Samsung mají unikátní beznámrazovou technologii True No Frost. Nevytváří se v nich nepříjemná námraza, která u běžných chladniček postupně zvyšuje jejich energetickou náročnost a která může za vznik povlaku na poličkách. Mikroskopické částečky ledu nezůstávají ani na samotných potravinách, takže vydrží čerstvé mnohem déle. O optimální distribuci chladného vzduchu se postará technologie MultiFlow. Úsporou energie a nižší hlučností se vyznačuje digitální invertorový kompresor, který zajišťuje plynulý chod a na který se vztahuje záruka 10 let.

Mimořádná nabídka se týká také vysavačů. Samsung VC20F70HUCC se vyznačuje revolučním designem Motion Sync Design™ s otočným tělem odděleným od koleček, díky čemuž jsou rychlé pohyby při náhlé změně směru mnohem jednodušší. Vysavač disponuje jedinečnou vnitřní strukturou se 14 vnitřními komorami, které vytvářejí multicyklónové proudění vzduchu. Její vysoká odstředivá síla dokonale odděluje částečky prachu a nečistoty od vzduchu a zadržuje je v komoře.  Výsledkem je dlouhodobě čistý předmotorový filtr a zároveň dlouhodobě konstantní vysoký sací výkon. Při zakoupení tohoto vysavače v ceně 10 990 Kč obdrží zákazníci díky mimořádné nabídce nazpět 1000 Kč.

Podrobná pravidla mimořádné nabídky jsou dostupná na www.samsung-bonus.eu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Samsung