Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 16.Říjen 2018
ijournal.cz

L’Occitane slavnostně otevřel zrekonstruovanou prodejnu v OC Palladium

red Zdroj: L’OCCITANE 12.5.2014 Koktejl

Francouzská značka přírodní kosmetiky L’Occitane slaví 10. výročí na trhu v České republice a oslavy budou vskutku velkolepé. V pondělí 12. května 2014 v 17. hodin se otevřela zrekonstruovaná prodejna v pražském Palladiu, inspirovaná útulnými provensálskými obydlími.

Založení značky LOccitane

Když roku 1976 Olivier Baussan značku založil, patrně vůbec netušil, jaké popularity se jeho výrobky pečující o pleť, tělo a vlasy v budoucnosti dočkají. Již o pět let později vznikla ve francouzském městě Volx první továrna a v roce 1994 se L’OCCITANE poprvé dostal na trh mimo rodnou Francii. V současné době působí L’OCCITANE ve více jak 85 zemích po celém světě a letos na jaře je tomu již 10 let, co si získává příznivce z řad žen i mužů v celé České republice.

Svou lásku ke značce a jejím produktům chová také Business Development Manager L’OCCITANE, Eva Bušková:  „L’OCCITANE je mou srdeční záležitostí. Je pro mne splněným snem pracovat pro tak krásnou značku, stojím po jejím boku již od uvedení na český trh a jsem hrdá, že mohu tyto úžasné produkty představit českým i slovenským zákazníkům.“

Prodejna LOccitane OC Smíchov

Prodejna LOccitane OC Smíchov

 

Kde najdeme kosmetiku L’OCCITANE?

L’OCCITANE zákazníci v ČR najdou ve 12 prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. První pobočka, která před 10 lety otevřela zákazníkům bránu do světa této úchvatné francouzské kosmetiky, sídlí v Plzni.  Slovenští zákazníci uspokojí své touhy v pěti prodejnách, a to v Bratislavě, Košicích a Žilině.

Pro zákazníky a zákaznice ze vzdálenějších končin je veškeré zboží L’OCCITANE dostupné v e-shopu na  www.loccitane.czči www.loccitane.sk.

Provence Beauty Clubu

Jak v Čechách, tak na Slovensku poskytuje L’OCCITANE řadu výhod prostřednictvím členství v Provence Beauty Clubu, díky kterému mohou zákazníci získat veškeré informace, novinky i speciální nabídky. Odměnou jsou mimo jiné dárkové balíčky či speciální slevy, které získají zákazníci při registraci nebo jednou ročně k oslavě narozenin.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: L’OCCITANE