ijournal.cz

Pozvánka na šesté narozeniny Kotnov music clubu v Táboře s Rapperem ElNino

red Zdroj: Foto: Mafiarecords.cz 28.10.2014 Aktuality a pozvánky

Drsný rapper a tetování? To tak k sobě nějak patří. ElNino se ale v tetování našel už ve 13 letech. V době, kdy většinou kluci ještě netuší co je to svět, on vyrazil do tetovacího salonu. “Nechal jsem si vytetovat lebku přes celé rameno, máma tenkrát dlouho brečela.” Vzpomíná rapper jak si našel lebku v časopise a hned jí chtěl mít na sobě.

Oldies_#tattoo_#gold_#louisvuitton_#blackwhite_#elnino

Pro ElNina má už ale tetování vždy nějaký význam. “Nedal bych si asi nějaký ornamenty na tělo, protože mi to připadá jako kýč. Mám tam datum narození a umrtí mé matky a datum otce. Jméno Cristian je mého syna.” Vysvětluje. “Nohy mám celkem čistý, ale chystám tetování nad obě kolena.”

elnino

ElNino si kromě tetování zakládá i na módě a stylu, takže může působit arogantně. Proto je rád, že se před rokem zúčastnil reality show VyVolení. “Lidé mohli za tu krátkou dobu zjistit, že jsem úplně normální člověk a ne žádnej namyšlenej rappírek jak můžu působit. Já pocházím z chudých poměrů a to mě naučilo jak se mám chovat k lidem a mít pokoru.”

In_the_bus...

Pokud se chcete i vy na vlastní oči přesvědčit, jaký El Nino ve skutečnosti je, stačí tento pátek (31. října) dorazit do Tábora na oslavu 6. narozenin klubu Kotnov music club.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: Mafiarecords.cz