Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Pozvánka na Latino Food Festival 19.6. na Střeleckém ostrově

red Zdroj: Latino Food Festival 13.6.2016 Aktuality a pozvánky

Je zde 2. ročník pražského Latino food festivalu. Ten první byl opravdu skvělý. Vyšlo snad vše, co vyjít mohlo. Od krásného dne, přes výbornou návštěvnost, skvělou hudbu, žádná tlačenice, prostě mejdan jak se patří. Nemluvě o vynikajícím jídle a opravdových latino koktejlech. 

Ti nejlepší z oboru (Pepe Lopez, Burito loco, El Arriero, Nestar, …) nám opět připraví speciality z masa, ryb, zeleniny a ovoce  přesně tak, jak mají chutnat. Churrasco, empanada, tamaal, chipa salsa,tacos, maté, dulce de leche….to jsou speciality kuchyně Latinské Ameriky ovlivněné všemi národy, které tento kontinent osidlovaly. Během jednoho dne tak můžete ochutnat takřka celý svět – Afriku, Evropu i Asii. 

 

pozvánka

Více než 40 restaurací a barů nabízejících latino speciality, koktejly, vína, rumy, tequilu, doutníky, koření, … S učiteli tanců můžete zkusit tango, salsu a sambu, nebo se jen tak vlnit v rytmu reggae. Přijďte udělat radost svým chuťovým buňkami a roztančit svá těla v rytmech oslavujících léto a život.

Nový ročník, nový mejdan, nové místo – Střelecký ostrov a tentokrát několikanásobně větší hudební program. Latino kapely budou hrát už od 14:00 až do konce, tedy celkem osm hodin v kuse.  Mejdan rozjíždí La Trinidad – Band  s mixem latin, world, rock, funk, blues a  reggae. Po nich Trio Cubaché a Pragasón – celkem 4 hodiny opravdové cubany. Hudební program vrcholí návštěvou ze zahraničí – FAELA – sedm hudebníků s kořeny v Chile, Argentině, Anglii, Španělsku a Švédsku míchá z latinskoamerické hudby, jazzu, rocku i balkanu výbušnou kombinaci, která je na evropské scéně naprosto nepřehlédnutelná. Je jedno, jestli hrají na obrovském festivalovém podiu pro tisíce lidí, nebo v malém klubu – vždycky dokážou svoje publikum pořádně rozpumpovat! 

Konání akce: 19.6.2016 v čase 11.00 – 22.00
Místo akce: Střelecký ostrov
vstup – konzumační vstupenka 20 Kč, kterou můžete ihned použít k placení

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Latino Food Festival