ijournal.cz

Ledová káva EISKAFFEE přináší chladivé osvěžení

red Zdroj: Alimpex 12.6.2016 Gastronomie

Vzhledem k neustálým změnám teplot vyhlíží už mnoho nedočkavců léto a teplé letní dny, které vybízejí k relaxaci a odpočinku. Tyto pohodové chvilky si může každý zpříjemnit osvěžujícím drinkem, který zároveň povzbudí. Vysoké teploty vybízejí ke konzumaci chladivých nápojů, ale ani milovníci kávy nemusí zoufat, nejen pro ně je připraven drink pro zpestření léta – EISKAFFEE. Už dávní obyvatelé východní Afriky znali výjimečné účinky kávy – povzbuzení těla i duše. EISKAFFEE je lahodný drink určený nejen pro rychlé ledové osvěžení, ale i jako posilující svěží nápoj pro celý den. Zároveň připravil její výrobce i několik tipů na koktejly, tedy zajímavý mix ledové kávy s oblíbenými ingrediencemi. Léto zkrátka kombinacemi chutí nešetří.

Eiscaffee_

„Káva je mezi spotřebiteli všeobecně velmi oblíbená, patří mezi typické nápoje, které si většina z nás zařazuje do denního režimu. Jsme proto rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout i v letním období alternativu klasické teplé kávy,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky EISKAFFEE. „Ledová káva je výborným nealkoholickým nápojem, který si získává stále větší oblibu u zákazníků především pro svou osvěžující chuť. Pro zákazníky jsme připravili EISKAFFEE i v menší plechové variantě, která je vhodná na cesty i jako malé občerstvení. Snažíme se neustále reagovat na potřeby zákazníků, a proto jsme již před časem zařadili do portfolia také variantu EISKAFFEE Light, “ dodává Martin Kincl.  

Výhradním distributorem pro Českou republiku je společnost ALIMPEX FOOD a.s., která nabízí klasické EISKAFFEE k dostání v papírovém 1l balení se šroubovacím uzávěrem nebo 500 ml balení s brčkem a menším 250 ml balení v plechovce a odlehčenou variantu v papírovém 500 ml balení. EISKAFFEE i EISKAFFEE Light v 500 ml balení je k dostání za 17,90 Kč, v 250 ml balení v plechovce za 20,00 Kč a 1l balení za 29,90 Kč. Ledová káva je skvělým řešením pro horké letní dny. Nejen, že výborně chutná, ale zároveň i osvěží. 

 

EiscaffeeEiscaffee.Ledová káva EISKAFFEE light – povzbuzení pro tělo i mysl v horkých letních dnech

Ani v horkých letních dnech nemusejí milovníci kávy přijít zkrátka a mohou sáhnout po chladivé ledové kávě. Chladivý drink s nezaměnitelnou lahodnou chutí kávy si nyní nemusejí odříkat ani jedinci, kteří dávají přednost odlehčeným nápojům, protože na trhu je k dostání i EISKAFFEE Light. Jedná se o variantu, která oproti klasickému EISKAFFEE obsahuje méně cukru, a tedy i menší množství kalorií.  

Ledová čokoláda EISSCHOKO představuje bezkofeinový čokoládový nápoj

Jedná se o osvěžující nápoj, který nejenom výborně chutná, ale dodá energii potřebnou pro horké dny plné zábavy. Balen je v 500 ml obalu s brčkem a zákazníci ho zakoupí za 18,90Kč. 

                                                             Letní inspirace s využitím EISKAFFEE

LEDOVÁ KÁVA SE ZMRZLINOU

Potřebujete: 150 ml EISKAFFEE, zmrzlinu Manhattan, čerstvou mátu, led Postup: Do whiskové skleničky dejte několik kostek ledu a zalijte ledovou kávou EISKAFFEE. Vše dobře promíchejte a navrch nápoje dejte kopeček zmrzliny Manhattan. Nakonec nápoj můžete dozdobit lístky čerstvé máty a zrnky kávy. Podávejte s brčkem a kávovou lžičkou. 

ledová káva se zmrzlinou

LEDOVÉ KOSTKY

Potřebujete: 500 ml EISKAFFEE

Postup: Formičky na led vylijete vychlazenou ledovou kávou EISKAFFEE. Dejte do mrazáku, dokud zcela nezmrznou. Ledové kostky pak servírujte ve skleničce s brčkem a počkejte, až se káva začne rozpouštět. Jde o zcela originální způsob, jak si vychutnat Vaši ledovou kávu. Takto připravenými ledovými kostkami můžete ozvláštnit i klasickou ledovou kávu EISKAFFEE.

ledová káva s rumem LEDOVÁ KÁVA S RUMEM

Potřebujete: 150 ml ledové kávy EISKAFFEE, 20 ml tuzemského rumu, led

Postup: Nízkou širší sklenici naplňte kostkami ledu, přidejte rum, ledovou kávu EISKAFFEE a dobře promíchejte. Ledovou kávu s rumem ihned podávejte.

 

ledová káva s BaileysLEDOVÁ KÁVA S BAILEYS

Potřebujete: 150 ml ledové kávy EISKAFFEE, 20 ml Baileys, šlehačku, čokoládu, led

Postup: Whiskovou skleničku naplňte do jedné třetiny ledem, přidejte Baileys, ledovou kávu EISKAFFEE a vše důkladně promíchejte. Na závěr ozdobte šlehačkou a čokoládovými hoblinami. káva s kokosem


LEDOVÝ KOKOS

Potřebujete: 200 ml ledové kávy EISKAFFEE, 50 ml bílého rumu, 30 ml kokosového sirupu, led

Postup: Do sklenice s ledem dejte všechny ingredience a velmi dobře promíchejte. Tento nápoj je to pravé osvěžení, které oceníte v parných letních dnech.


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alimpex