ijournal.cz

Poraz Mareše 2 – soutěž o zájezd s Leošem Marešem do Las Vegas

red Zdroj: Rádio Evropa 2 27.9.2019 Soutěže

Rádio Evropa 2 na přání svých posluchačů vyhlašuje druhou řadu oblíbené soutěže Poraz Mareše. Tentokrát se soutěží o zájezd s Leošem Marešem do Las Vegas. Soutěž je možné poslouchat každý pátek v Ranní show Evropy 2 či sledovat její průběh na sociálních sítích a webu rádia.

Poraz Marese 2 

Přihlášení do soutěže probíhá na Instagramu, kam se posluchači přihlašují pomocí fotky s hashtagem #PorazMarese a odůvodněním, proč právě oni ho porazí. Každý týden ve středu vybere Patrik Hezucký jednoho šťastlivce a ten poměří síly s Leošem Marešem v pátek přímo ve studiu v rámci Ranní show Evropy 2. V případě, že vyzyvatel nad Marešem zvítězí, získá zájezd do Las Vegas. Živě vysílaní vědomostní soutěži bude moderovat Libor Bouček. Soutěž odstartovala v pondělí 16. 9. a potrvá do konce listopadu.

V unikátním projektu se rádiu Evropa 2 daří propojovat éterové vysílání s live streamem na sociálních sítích, zároveň vytváří speciální obsah pro web Evropa2.cz. „Velmi nás překvapil obrovský zájem našich fanoušků jednak o samotný zájezd s Leošem Marešem do New Yorku, ale i celkově o soutěž Poraz Mareše na sociálních sítích i na našem webu. Na Instagramu bylo téměř 1 000 fotek s hashtagem #PorazMarese. Hodně fanoušků nám pak psalo s prosbou, abychom v soutěži pokračovali, tak jme jejich přání vyslyšeli,“ komentuje soutěž Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio.

V prvním ročníku Poraz Mareše poměřilo své síly s Leošem Marešem 17 vyzyvatelů. Pět výherců pak prožilo pět nezapomenutelných dní v New Yorku s oblíbeným moderátorem. Největší zážitek pro mužskou část zájezdu byla návštěva zápasu Karolíny Plíškové se Serenou Williams na US Open, pro dámskou pak proslulého muzikálu Chicago na Broadway. Zatímco Leoš Mareš spolu s výherci vstupoval do vysílání rádia z USA, tak z pražského studia celý výlet bedlivě sledovali a komentovali Patrik Hezucký a Libor Bouček.

Průběh soutěže můžete sledovat na webu: https://www.evropa2.cz/specialy/poraz-marese

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rádio Evropa 2