ijournal.cz

POMOC PŘI BOLESTECH KLOUBŮ, SVALŮ, ŠLACH A ZAD

red Zdroj: CutisHelp 31.10.2016 Soutěže

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAPomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetiky české značky CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

Produkty značky CutisHelp doporučují odborní lékaři a jsou k dostání výhradně v síti lékáren.


Soutěžní otázka: Kolik produktů obsahuje řada CutisHelp SENSI-BASE?

a)        dvaUNI-LOGO_náhled

b)        jeden

c)        tři

Nápovědu získáte na www. CutisHelp.com

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. listopadu 2016 a vyhrajte oba produkty. Do předmětu uveďte: Soutěž – konopné mazání. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp