ijournal.cz

Pojďme spolu zaběhnout #MYCH5KM“ zve TÁŇA KUCHAŘOVÁ

red Zdroj: adidas 24.7.2014 Sport, Významné osobnosti, veřejné projekty

adidas představuje nový projekt pro začínající běžkyně

Milovnice sportu a držitelka titulu Miss World, Táňa Kuchařová, se vydala zdolat další výzvu a postavila se do čela nového běžeckého projektu značky adidas, který chce povzbudit všechny dívky a ženy k běhání. Značka adidas a Taťáňa Kuchařová vyzývají všechny stávající i budoucí rekreační běžkyně ke sdílení zážitků z běhání na sociálních sítích pod hashtagem #mych5km.

Táňa už nějakou dobu pilně trénuje na zářijový adidas Běh pro ženy

Ke své roli v projektu modelka uvedla: „Je to pro mě další výzva. Byly časy, kdy jsem vyloženě nerada běhala, a začátky pro mě byly náročné. Je to ale příjemný sport, dobrý na udržení postavy a hlavně skvělý relax. Ráda bych tím také motivovala další holčiny – je dobré vrátit se ke sportu v přírodě.“

Táňa Kuchařová se do projektu zapojí v maximální možné míře. S běžeckým tréninkem začala už v červnu a poctivě se připravuje na adidas Běh pro ženy 6. září, kde se postaví na start 5km trasy. V tréninku jí kromě odborného poradce pomáhá i obuv adidas energyboost v netradiční růžové, která díky revolučnímu materiálu odpružení vrací část energie každému kroku.

Z nové běžecké kolekce adidas má Táňa nejraději boty Energy Boost

Své dojmy a zážitky z tréninku bude Taťáňa sdílet na svém facebooku, aby ostatní začínající běžkyně viděly, že se svými pocity nejsou samy. V průběhu srpna navíc umožní vybraným dívkám zúčastnit se jejího tréninku a společně si zaběhat.

Běžeckým začátečnicím přitom vzkazuje: „Nebojte se být na sebe o trošku tvrdší a disciplinovanější, budete ze sebe mít skvělý pocit a uvidíte výsledky! Budete mít větší sebejistotu, budete se cítit dobře. A nenechte se odradit obtížnými začátky.“

Gábina Partyšová sama ráda cvičí a běhá

Běžkyně mohou na svých profilech sdílet klasické statusy, fotky, videa, zkrátka cokoliv, co při běhání viděly, zažily, objevily, co se jim na běhání líbí a co je motivuje. Společně tak vytvoří zásobárnu motivace, ze které mohou ony samy a všechny ostatní běžkyně čerpat, a vzájemně se takto podpoří. Hlavním místem, kde se budou všechny příspěvky sdružovat, jsou webové stránky www.mych5km.cz.

Pro více informací o projektu navštivte www.mych5km.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: adidas