ijournal.cz

Podzimní módní přehlídka značky DEBBIE BROWN v duchu moderního baroka

red Zdroj: foto: archiv Debbie Brown 8.10.2022 Móda, obuv, doplňky
Přehlídku dvou nových kolekcí s názvem AMBIENCE s kouzelnou atmosférou okázalého a velkolepého období baroka za vlády Marie Antoinetty přenesenou do 21. století představila pražským návštěvníkům v Kaiserštejnském paláci 6. října módní návrhářka Debbie Brown, která si stále více říká o své místo mezi známými osobnostmi světa módy a designu.

přehlídka
Chcete mít na sobě něco originálního nebo doslova šokovat? Inspiraci pro WOW modely a navrhnutí přímo pro vás neváhejte salon oslovit. A to přímo v Karlových Varech nebo po domluvě v Praze. Oblékají i nespočet celebrit a osobností veřejného života, které se nebojí být extravagantní. Mnozí z nich se představili na přehlídce samotné jako Jan Bendig, Jaro Smejkal nebo dcera Ivany Jirešové Sofie. Jiní usedli v sále, aby s úžasem představení nové kolekce sledovali a odměnili ji na závěr velkým potleskem.

přehlídka
Například tu byli rapperka Sharlota s přítelem, zpěváci Radim Frender,  Vojta Drahokoupil s přítelkyní nebo Pavlína Senič, herečka Míša Tomešová, moderátorka Štěpánka Duchková, herec Peter Pecha, houslistka Markéta Muzikářovoá, influencerka Dominika Myslivcová, stylista Kája Pavlíček, make-up artistka Silvia Siegr. Akci moderovala Veronika Farářová.

rozhovor
Na několika fotografiích vás zkusíme nalákat pro pořízení některého z modelů (možné zakoupit i na eshopu Debbie Brown – přímý odkaz níže ) nebo k návštěvě další módní přehlídky, která se v příštím roce chystá.

https://www.debbiebrown.cz/katalog/


model8model2


model6 model7

model4model9model5model1

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Debbie Brown