ijournal.cz

Pivovar Svijany spustil v aplikaci BeerSport komplexní věrnostní program využívající umělou inteligenci

red Zdroj: Pivovar Svijany 5.2.2022 Zajímavosti

     Mobilní aplikace, která pivo vidí i slyší, odmění za každý jeho nákup


Pivovar Svijany rozšířil svůj věrnostní program o odměny za nákup piva v plechovkách. Zákazníci, kteří si zakoupí svijanské pivo v plechovce, mohou vyhrát až stovky poukazů na čepované pivo pro sebe i své přátele a podpořit tak své oblíbené hospody. Získané poukazy mohou využívat až do konce letošního roku.

Dárkový poukaz v aplikaci BeerSportPoukaz na čepované pivo v aplikaci BeerSport
„Letos ještě více posílíme investice do podpory návštěvnosti restaurací, kterým dodáváme naše pivo. Proto pozvánky na čepované pivo míří k našim koncovým zákazníkům domů, kam se kvůli různým koronavirovým opatřením přesunula značná část konzumace piva. Tímto jim chceme nejen poděkovat a odměnit je za konzumaci piva v plechovce, ale zároveň je chceme pozvat do restaurací, kde si mohou naše pivo vychutnat v té nejvyšší kvalitě,” říká
ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík.
Věrnostní program a další soutěže jsou spotřebitelům k dispozici v mobilní aplikaci BeerSport. Ta pomocí umělé inteligence rozpoznává konkrétní značky svijanského piva včetně zvuku otevření plechovek.

Zábavnou a efektivní formou tak poskytuje odměny za prokázané konzumace. Od roku 2018 se do věrnostního programu Svijany zapojily postupně desítky tisíc spotřebitelů, kteří využívali výhody ve více než dvou tisících restaurací. Díky identifikaci zakoupených plechovek přibyly od prosince 2021 do programu další jednotky tisíc zákazníků.

BeerSport 

Ukázka hry o čepované pivo: https://youtu.be/bAbS7Zot1Vw

Ukázka zpětné vazby po konzumaci: https://youtu.be/0hYmUifxRMk

Spot aplikace BeerSport: https://youtu.be/X3VEYV9V_QM

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pivovar Svijany