ijournal.cz

Pivoteka.cz: Dárkové boxy plné kvalitního piva, rumu, oříšků a dalších pochutin

red Zdroj: Pivoteka.cz 18.8.2022 Gastronomie

Nikdy neomrzí potěšit rodinu, kamarády, nebo možná i tchyni kvalitním pitím v podobě tuzemských a zahraničních piv, rumů a pálenek napárovaných s dalšími pochutinami, jako jsou třeba sýry, oříšky, olivy či sušené maso. Zkuste nové dárkové krabice na Pivoteka.cz. Aby se vám lépe vybíralo, máte je pojmenované nejen podle toho, co obsahují, ale také podle toho, komu by mohly udělat největší radost.

 

Dárkový box nejen pro mámu

I ženy ocení balíček plný delikates, které jim pomohou vychutnat si pohodovou atmosféru s kamarádkami, nebo jen tak. V praktickém balení v originál kufru od českého dodavatele se nachází několik darů nejen tekutých, ale i k příjemnému zakousnutí. Potěší např. kvalitní griotka, ovocné luxusní belgické pivo, pivní relaxační sůl a mnoho dobrůtek, které se parádně hodí ke zmíněným nápojům.

Cena: 2 542 Kč

Koupíte na: Pivoteka.cz (doprava zdarma)
box pro mámu


Degustační krabice Basic World

Jak se bude pivní znalec cítit jako v ráji? Když otevře degustační krabici plnou kvalitních piv a speciálů ze všech koutů světa, a navíc s překvapením a něčím na zub, co skvěle pasuje k pivu! Tato originální sada obsahuje průřez nejrůznějších pivních speciálů a specialit.

Cena: 2 060 Kč

Koupíte na: Pivoteka.cz (doprava zdarma)

Basic World

Dárkový box pro rockery

Máte mezi blízkými fanouška rocku? Udělejte mu radost originálním nezapomenutelným dárkem – krabicí plné kvalitního piva (např. Iron Maiden´s Fear of the Dark 4,5% či AC/DC beer IPA 5,9%), rumu, pořádně opepřeného mixu pražených ořechů, luxusních fermentovaných mas a spousty dalších lákavých nápojů a pochutin.

Cena: 2 541 Kč

Koupíte na: Pivoteka.cz (doprava zdarma)

pro rockery 

Dárkový box rumový znalec


Nezapomínáme ani na milovníky kvalitních rumů nebo na ty z vás, kteří chcete kouzlo rumů teprve objevovat. Nabízíme originální balení mnoha variant rumu např. z Panamy, Hondurasu, Mauricia nebo Venezuely. Vše ve stylovém kufru, který je schopen pojmout několik miniatur a jedno standardní balení kvalitních luxusních rumů z celého světa. K tomu přihazujeme několik delikates, které bezvadně doplní váš rumový dýchánek, třeba kvalitní sušené maso, papričky plněné sýrem nebo směs uzených ořechů.

Cena: 4 517 Kč

Koupíte na: Pivoteka.cz (doprava zdarma)

box rumový znalec 

Degustační krabice ležák s degustačním deníkem

Máte kolem sebe milovníka ležáků? Věřte, že se mu rozzáří oči při pohledu na obsahu degustační krabice plné kvalitních spodně kvašených piv z minipivovarů z celé ČR. A pokud jste vášnivým fanouškům piv tohoto stylu právě vy, udělejte radost sami sobě.

Cena: 1 577 Kč

Koupíte na: Pivoteka.cz (doprava zdarma)

 degustační ležák

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pivoteka.cz