ijournal.cz

Písek představí svůj první víkend módy

red Zdroj: Agentura Verona 18.5.2014 Aktuality a pozvánky, Móda, obuv, doplňky

Půvabné jihočeské město Písek, které se pyšní především nejstarším dochovaným mostem u nás, se koncem května představí nečekaně v novém, moderním kabátě. Konat se zde bude totiž první Písecký víkend módy – akce, která nabídne módní trendy, pobaví hosty, podpoří charitu i turistický ruch v tomto krásném městě.

Pozvánka

Akce pojatá jako dvoudenní maraton módních přehlídek doprovázených zábavným společenským programem se v tomto městě bude konat jednak poprvé a kromě prvenství se může pyšnit také místem konání. Jedná se o akci venkovní, pořádanou v přímém sousedství s nádhernou památkou – zdejším Kamenným mostem.  V termínu 23. 5. – 24. 5. 2014 se hosté a fanoušci módy mohou těšit např. na prezentace módních značek: Imperial, Diesel, Armani, TIMEOUT, Pietro Filipi, Takko, Tommy Hilfiger, pánská módní značka Koutný, jejíž modely předvedou známí sportovci, dále butiku Roosevelt Fashionstore, na jehož přehlídce uvidíte i brýle Hout Couture z afrického dřeva, šperky Dyrberg/Kern, ale i mnoho dalších přehlídek či vystoupení. Kromě toho zde svou tvorbu představí také módní návrháři Pavel Filandr, Lukáš Bartoň nebo Věra K. Modely předvedou známé a krásné modelky v čele s Anetou Vignerovou, Veronikou Chmelířovou, Lilian Sarah Fischerovou, Hanou Věrnou, Monikou Leovou, Terezou Zimovou, Gabrielou Dlouhou, Vlaďkou Erbovou či Dominikou Mesárošovou, o make up a vizáž se postará známá vizážistka Claudie Marčeková.

Co se společenského programu týká, na své si nepřijdou jen fanoušci módy. Své si zde nalezne jistě každý. Pro hosty je připraven bohatý doprovodný program i zajímavá umělecká vystoupení. Poslechnout si budou moci např. zpěvačkyHeidi Janků, dětskou hvězdu Veroniku Mertovou, Markétu Havlovou, Ivanu Jirešovou, nebo zpěváka Viktora Dyka,ale i krásné melodie z muzikálu Děti ráje a jeho předních interpretů. Dále hosty čekají taneční vystoupení, exhibice jógy nebo autogramiáda Tomáše Řepky a další bohatý program v podobě zajímavých besed a prodejních a prezentačních partnerských akcí.

Program

O akci

Písecký víkend módy je zcela nová akce, jejímž cílem je ukázat módní trendy, pobavit hosty a  návštěvníky města Písku. Tato dvoudenní akce se bude konat pod širým nebem a není náhodou, že proběhne na prostranství u té nejvýznamnější památky tohoto nádherného města – historicky mimořádně významného Kamenného mostu. Letos je to 666. výročí od první písemné známky o tomto mostě. Vstupné je zdarma a cílů má akce hned několik. Tím hlavním je především rozšíření kulturní nabídky v regionu a ve městě, dále poskytnout návštěvníkům profesionální umělecký zážitek a zvýšit obecné povědomí o módních trendech, značkách a mladých tvůrcích. Kromě toho akce pomůže podpořit také dobrou věc – finančně pomoci občanskému sdružení Vlaďka DĚTEM, jehož patronkou je Vlaďka Erbová. Návštěvníci víkendu budou moci přispět do kasiček občanského sdružení libovolnou částkou, která bude v plné výši věnována na charitativní účely tohoto sdružení.

Hlavním organizátorem Píseckého víkendu módy je úspěšná modelingová a eventová Agentura Verona. Akce se uskuteční za významné podpory města Písek. „Jsme moc rádi, že můžeme tuto akci pořádat a to právě zde, v tomto nádherném městě. Doufám, že se bude akce lidem líbit a že všem ukážeme, že i na Jihu Čech je mnoho módních nadšenců a že zde dokážeme lidem poskytnout netradiční kulturní a společenský zážitek“, říká Veronika Poláková, pořadatelka akce. Víkend plný módy a zábavy bude zakončen slavnostní VIP party, která se bude konat v hotelu Biograf. I zde budou mít možnost hosté party přispět na charitu, dražit se zde budou dosud nezveřejněné velkoformátové fotografie patronky občanského sdružení HaimaVlaďky Erbové od fotografky MiiMirrelli.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Agentura Verona