ijournal.cz

Novinka: prémiové vody Solé v provedení Classic Italian a Acqua Armani

red Zdroj: www.greatcompany.cz. 18.5.2014 Gastronomie

Na český a slovenský trh vstupuje Solé, významná italská značka minerálních vod, a to se svými produkty Acqua Armani a Solé Classic Italian. Obě pramenité vody již zamířily na pulty vybraných českých barů, restaurací a hotelů prostřednictvím oficiálního distributora Great Company. Cílem společnosti je, aby vody Solé byly do konce letošního roku k dostání v minimálně 100 podnicích v ČR a více než 20 v SR.

bott. su tavoloZnačka Solé je jedním z předních italských producentů minerálních vod. Jak v případě balených vod s označením Solé Classic Italian, tak v případě Acqua Armani jsou lahve plněny čistou přírodní minerální vodou z pramene Solé, ležícího na území italských Alp. Voda z tohoto naturálního zdroje je unikátní tím, že je oligominerální. V překladu to znamená, že má nízký obsah minerálních látek a prospívá tak lidskému zdraví. Obsahuje totiž právě ty prvky, které jsou velmi vzácné a důležité pro organismus, jako jsou sírany, fluor a draslík. Díky optimálnímu obsahu uhličitanů v podobě vápníku a hořčíku je zároveň vhodná pro prevenci osteoporózy a pro všechny nemoci kostí a zubních kazů.

„Solé Classic Italian není pouze další z běžných minerálních vod, kterých je v České republice již řada. Její složení je naprosto jedinečné a působí blahodárně na lidský organizmus. I proto se těší velkému zájmu nejen v Itálii, ale i jinde ve světě. Jsme velice rádi, že právě my můžeme být ti, kteří nyní přináší vody Solé i českým a slovenským spotřebitelům,“ komentuje vstup na trh Ján Ištván, obchodní ředitel Great Company a dodává: „Abychom naplnili potřeby všech cílových spotřebitelů, společně se Solé uvádíme na trh i luxusní verzi v podobě vody Acqua Armani, která vznikla ve spolupráci se známým módním návrhářem Giorgiem Armanim a dozajista uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.“

Podmínky výroby i distribuce jsou striktní a musí být pečlivě dodržovány. Například zaručují, že každá surovina, každý materiál použitý při výrobě minerální vody Acqua Armani je ryze italského původu a všechny distribuční kanály musí být napřímo schváleny firmou Giorgio Armani.

ARMANI 330 SPARKLINGOba produkty, Solé Classic Italian i Acqua Armani, jsou k dostání v perlivé a neperlivé variantě a v několika velikostech. V případě Solé Classic Italian mohou zákazníci zakoupit lahev o obsahu od 250 ml až do 1000 ml. U Acqua Armani lze volit mezi 330 ml či 750 ml balením. Cenové nastavení je individuální v návaznosti na druh produktu (Solé Classic Italian či Acqua Armani) a velikost balení. Očekávaný bestseller v podobě Acqua Armani 750 ml může spotřebitel zakoupit již od 120 Kč.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.greatcompany.cz.