ijournal.cz

Pigi čaj v novém

red Zdroj: www.pigi.cz 14.11.2016 Zajímavosti

Jednička trhu, jemnický čaj Jemča, přichází s novinkou – redesignem obalů Pigi jako dárkem k padesátiletému výročí, které oslaví nejoblíbenější a také nejrozšířenější čaj v České republice v příštím roce.

PIGI

Pigi je prvním porcovaným baleným čajem, který se v tehdy československých domácnostech objevil. Název čaje je v podstatě českou verzí anglického označení Pekoe Golden (tedy P. G. – foneticky pídží). Jedná se o termín, který popisuje kvalitu čajových lístků. Nové webové stránky a také aktivity na Instagramu a Facebooku mají jasný cíl: přenést čajovou nostalgii na mladší generaci. V rámci digitální komunikace se Pigi zaměří na rady a návody, jak si čaj připravit s ohledem na počasí, sezónu i příležitost. Pigi má znovu připomenout hlavní emoci, kterou vždy představoval – rodinnou harmonii a pohodu. A to bude zřejmě také hlavním motivem příběhů a zážitků, které budou moci milovníci čaje Pigi sdílet s dalšími spotřebiteli na stránkách www.pigi.cz a na sociálních sítích (fotografie, recepty apod.).

Pigi caj CERNY v02-OUTLINES-CS5 Pigi caj CERNY v02-OUTLINES-CS5 Pigi caj CERNY v02-OUTLINES-CS5
Hlavní sdělení je jasné: Všechny hrnečky milují Pigi!

Zavřete oči a vzpomeňte si, jak vám babička v dětství vařila čaj… Tyto nezapomenutelné chvíle si můžete znovu vychutnat s tradičním českým Pigi čajem. Vezměte oblíbený hrneček, dejte vařit vodu a pak už si jen stačí vybrat, jestli máte chuť na klasický černý Pigi nebo ten s příchutí citronu. Ráno z postele skvěle pomůže Pigi čaj zelený nebo zelený s brusinkou. A jestli žádný oblíbený hrneček nemáte, nevadí, protože Pigi chutná skvěle z každého!

 

Facebook/pigi čaj

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.pigi.cz