ijournal.cz

Philadelphia s křenem – svěží novinka, co probere ze zimní letargie. Soutěž o balíček Original smetanových sýrů

red Zdroj: Alimpex 1.3.2018 Gastronomie, Soutěže

Pročistěte nos i mysl a přivítejte voňavé jaro. Sýr Philadelphia přichází s oblíbenou příchutí jemně štiplavého křenu. Novinka inspirovaná zdravým životním stylem, která zaručuje nevšední gurmánský zážitek.

 Phil. křen

„Philadelphia patří mezi top produkt ve své kategorii. Novinka Philadelphia s křenem pak představuje kvalitu vylepšenou o oblíbenou příchuť,“ říká Michala Kadlecová, marketingová manažerka značky Philadelphia pro Českou republiku. “Philadelphia s křenem v sobě spojuje vysoký obsah křenu a jemný krémový sýr. Ostrý říz zjemněný lahodným legendárním sýrem Philadelphia. Novinka lehce zaštípá a protáhne nos. Tentokrát s mírně nižším obsahem tuku,“ dodává Michala Kadlecová.

logo_Philadelphia
Philadelphia s křenem je k dostání na pultech v gramáži 125 g za cenu přibližně 40Kč. Její milovníci si ji mohou vychutnat s čerstvým pečivem. Obzvlášť delikatesní spojení vznikne s opečenou bagetkou. Své využití má ale i v teplé kuchyni. Všechny sýry z rodiny Philadelphia vynikají skvělými vlastnosti pro tepelnou úpravu. Philadelphii s křenem lze využít jako ostřejší dip, pro přípravu křenové omáčky nebo jako zálivku do salátu. Recepty s nápadem jsou na www.philly.cz .

 

                               Tipy na využití novinky Philadelphia s křenem


Kanapky plněné uzenou makrelou, Philadelpií s křenem a pažitkou

Příprava 10 min, 50 jednohubek

Ingredience:

200g Philadelphia s křenemkren 2
125g uzené makrely na drobné kousky
10ml smetany ke šlehání
šťáva z poloviny citronu (cca 15ml)
5g nasekané pažitky
50 košíčků na jednohubky
řeřicha na ozdobení


Příprava:

Nejprve v míse smícháme Philadelphii s křenem, citronovou šťávu a smetanu. Přidáme makrelu a sekanou pažitku. Směsí naplníme košíčky a nazdobíme řeřichou. 

 

Paštika z lososa a Philadelphií s křenem
Příprava 10 min, 4 porce

Ingredience:kren

120g Philadelphie s křenem
300g plátků uzeného lososa jemně okořeněné drceným pepřem

šťáva z poloviny citronu
opečené bagetky a špetka řeřichy na servírování


Příprava:

V robotu lehce vyšleháme lososa, Philadelphii a šťávu z citronu do hrubé pasty. Paštiku případně dochutíme pepřem a dáme vychladit. Servírujeme s opečenou bagetkou a nazdobené řeřichou

Křen se používá v kuchyni už od nepaměti. Již staří Řekové věřili, že bystří rozum. Byl vždy ceněn pro vysoký obsah vitamínu C, provitamínu A – karotenů a minerálů. Navíc podporuje trávení, má antibakteriální účinky a pomáhá při chřipce i zápalu plic. Zkrátka léčivka i koření v jednom.

Nedostali jste na něj chuť? Je-li Vaše odpověď kladná, můžete si nyní o balíček delikátního sýru v hodnotě cca 500 Kč zasoutěžit. 

Soutěžní otázka: Philadelphia je spjata s přípravou světově známého cukrářského výrobku, jako je

a) sacher
b) cheesecake
c) Crème brûlée

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 10. března 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – sýr. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alimpex