ijournal.cz

Petr Nikolaev získal titul World Cinema Best Director za Příběh Kmotra, který vychází na DVD

red Zdroj: U.F.O. Pictures s.r.o./Foto: archiv U.F.O. Pictures. 11.5.2014 Film

Film Příběh kmotra, který byl v loňském roce druhým nejnavštěvovanějším českým filmem v loňském roce (a čtvrtým za 2013 vůbec) právě vychází na DVD a Blue Ray (7. května 2014). DVD bude exkluzivně k dostání pouze v síti prodejen Tesco do 7. červencedále pak běžně v distribuci.

Příběh kmotra

Jeho režisér a koproducent Petr Nikolaev byl za něj začátkem dubna oceněn prestižním titulem World Cinema Best director na Phoenix Film Festivalu ve Spojených státech.  Za zmínku určitě stojí, že na stejném festivalu film Petra Nikolaeva Lidice získal  World Cinema Audience Awards.

Petr Nikoleav a ředitel festivalu Chris la Mont

Petr Nikoleav a ředitel festivalu Chris la MontFilm Příběh Kmotra vstoupil do kin 24. října 2013. Je inspirován bestsellerem Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Přináší drama o muži, který toho věděl příliš. Příběh jeho velké lásky, lásky k penězům, stvořil osvědčený tým – režie a scénář Petr Nikolaev (Lidice, Báječná léta pod psa, Jménem krále, atd.), střih Adam Dvořák (Lidice, Martin a Venuše, Bobule, atd.) a produkční společnost U. F. O. Pictures (Lidice, Mamas & Papas, Bobule, Vrtané lahve, Kuky se vrací, atd.).

režie a scénář Petr Nikolaev

režie a scénář Petr Nikolaev

 

V hlavních rolích: Lukáš Vaculík, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Vica Kerekes.

Dále hrají: Andrej Hryc, Filip Kaňkovský, Jan Vondráček, Jiří Dvořák, Vladimír Brabec a další

 Trailer k filmu Příběh Kmotra naleznete zde http://bit.ly/19lTQLF .

Další informace na www.pribeh-kmotra.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: U.F.O. Pictures s.r.o./Foto: archiv U.F.O. Pictures.