Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Jedinečná možnost potkat největší hvězdy na jednom pódiu!

red Zdroj: Jaromanegement 11.5.2014 Aktuality a pozvánky, Hudba

Již tuto sobotu 17. května vypukne v pražské O2 areně multižánrový souboj nejlepších hudebních interpretů! Česko-slovenská verze celosvětové XS party se ponese v duchu toho nejlepšího z populární hudby obou zemí. Během večera vystoupí Chinaski, No Name, Anna K, Mandrage, Majk Spirit, Rytmus, Tina, DJ Michael Burian či DJ Laydee Jane.
„Je to největší maratón zpěváků a skupin, který se letos koná pod jednou střechou“, prozrazuje za pořadatelskou agenturu JARO Management Rostislav Janků. 

Chinaski

Chinaski

Mandrage

Mandrage

DJ Michael Burian

DJ Michael BurianSouboj nejen Rytmuse a Majka Spirita !
Rozhodně půjde o souboj mezi jednotlivými účinkujícími a o to, kdo získá sympatie publika a sklidí největší potlesk. Startujeme od 19 hodin, pít se budou XS drinky, jelikož jde současně o oslavy 20 let působení společnosti Amway na českém trhu.

Rytmus

Rytmus

NoName

No NameCelý večer bude moderovat vynikající Libor Bouček, a rozhodně to bude velká pařba! Proto doražte v sobotu 17. května do pražské O2 Areny a získejte jedinečnou možnost potkat největší hvězdy na jednom pódiu! Poslední vstupenky jsou ještě k dispozici v předprodeji v síti Sazka ticket. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jaromanegement