Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 17.Únor 2020
ijournal.cz

Pět nových vlasových produktů si našlo cestu do Lush obchodů!

red Zdroj: Lush 2.9.2019 Krása a zdraví
Každý měsíc najdete v limitovaných edicích #lushlabs  inovativní novinky přímo z laboratoře Lush a vlasového specialisty Daniela Campbella, abyste je mohli zkoušet a hodnotit.
Některé z těchto průkopnických produktů si získaly takovou přízeň komunity #LushCommunity, že si našly cestu do stálé kolekce.
Přivítejte nové přírůstky do řady vlasové péče, které nově najdete v Lush kamenných obchodech a online!

Wasabi Shan Kui – šampon
609 Kč/ 250ml
Wasabi Shan Kui - šampon
Šampon se stimulačním kořenem wasabi nastartuje vlasové folikuly a podpoří růst vlasů. Až jej budete vmasírovávat do vlasové pokožky, kombinace čerstvého křenu, kofeinového prášku a mentolových krystalků se postará o pořádnou hřejivou stimulující vzpruhu. Jemná vůně růže, gardénie a silice ze sicilských citronů zatím pozvedne vaši náladu. Ručně sklízená mořská sůl dodává na objemu a fair trade olivový olej, získávaný od ženského družstva Sindyanna v Izraeli, zlepšuje pružnost vlasového stvolu, a tím je pomáhá chránit před lámáním.

Candy Rain
 - kondicionér
550 Kč/ 250ml
Candy Rain - kondicionér
Zatančete si v cukrátkovém deštíku provoněném kakaem a tonkou. Na tomto sladkém pečujícím dezertu si žíznivé vlasy smlsnou – díky hydratačním krémům z kokosu
a kešu s mlékem z makadamových ořechů a spoustě měkké vody. Ano, správně, měkké vody. Narozdíl od tvrdé vody uhlazuje vlasy, protože neobsahuje minerály, které je obvykle nadzvedávají. Spolu s pečující směsí olejů z makadamových a para ořechů a posilujícího hydrolyzovaného pšeničného proteinu je tento sladký deštík ideální pro ty, kdo touží po hedvábně hladkém lesklém účesu.

Angel Hair – šampuk
295 Kč / ksAngel Hair - šampuk

Andělsky něžný šampuk jako seslaný z nebe (a s nebeskou vůní), pro vlasy, které potřebují to nejemnější zacházení. Aquafaba, nálev z cizrny, vlasy posiluje a dodává jim lesk. Růžová voda s vilínem viržinským zklidňují vlasovou pokožku, zatímco ylang ylangová silice ji lehce stimuluje a stará se o zdravé hřívy. Sójový lecitin pomáhá vlasům absorbovat vláhu a blahodárné ingredience a andělské lokny jsou na dosah.

Coconut Rice Cake - šampukCoconut Rice Cake – šampuk
280 Kč/ks

Hydratující kokosový šampuk pro vlásky, které zůstaly na suchu. Pokud máte vlasy odbarvené, super husté nebo zkrátka hodně namáhané, dopřejte jim štědrou dávku hydratace díky extra pečující dvojce – kokosovému krému s bio kokosovým mlékem – a sójovému lecitinu, blahodárnému rostlinnému tuku, který pomáhá vlasům vlhkost absorbovat. Umyjte vlásky a opájejte se jejich krásou a pocitem, že jste se vyhnuli zbytečnému plastu.

Flyway Hair - šampukFlyway Hair – šampuk
295 Kč/ks

Udělejte ze svých vlasů zářný příklad krásy a lesku s tímto šampukem s mořskou solí a práškem ze sukulentu slanomilu pro objem. Zahustěte jemné vlásky mořskou solí, která dodává texturu. Získáváme jí ze solných pánví, které vytvářejí důležitá útočiště pro migrující ptáky, kterým poskytují místo pro odpočinek, získávání potravy a rozmnožování. Citrusová silice očišťuje vlasovou pokožku a postará se vlasům lesk, zatímco heřmánek kůži zklidňuje a vlasům dodává hebkost.


K
orková krabička - exkluzivně online
249 Kč /ks

Korkovka… zas o krůček blíž k přírodě. Korkové krabičky jsou vyrobeny z krabičkakůry korkového dubu pocházejícího z jižního Portugalska a jsou 100% přírodní a biologicky rozložitelné. Protože korek velmi dobře absorbuje vlhkost a rychle vysychá, je krabička praktickou a udržitelnou alternativou pro uchovávání vašeho oblíbeného šampuku. Korkové krabičky Lush navíc získaly certifikát organizace Carbon Trust jako uhlíkově neutrální obalový produkt. Certifikace potvrdila, že každá 35gramová korková krabička zachycuje více než 33násobek své hmotnosti oxidu uhličitého, čímž z atmosféry odstraňuje přibližně 1,2 kg CO2e.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush