Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 23.Říjen 2018
ijournal.cz

Pečete rádi? Vyhrajte robot Kitchen Aid s Kinder Mléčný řez

red Zdroj: Kinder 10.2.2018 Soutěže

Milujete dezerty a rádi si doma vymýšlíte své vlastní? Pro všechny kreativní požitkáře připravila značka Kinder soutěž, ve které mohou nejnadanější z vás vyhrát kuchyňský robot Kitchen Aid. Stačí si vzít Kinder Mléčný řez a vymyslet z něj svůj vlastní unikátní recept. Ten nejlepší navíc před kamerami upeče známá moderátorka a maminka Lucie Křížková. Šanci ukázat své kulinářské umění máte od 1. února do 31. března, a to v České republice i na Slovensku.

Kinder_Mlecny_rez
Kinder Mléčný řez je sám o sobě lahodná chlazená pochoutka, přesto se s ním dá vyčarovat mnoho dalších výjimečných dezertů. Pokud jste si již nějaký sami vymysleli, nebo rádi čelíte výzvám a v kuchyni jste jako doma, máte jedinečnou šanci vyhrát se svým výtvorem jeden z devíti kuchyňských robotů značky Kitchen Aid.

Pravidla jsou jednoduchá: zdokumentujte přípravu vašeho dezertu a záznam či fotografie nahrajte na www.mlecnyrez.cz/soutez. Všechny nahrané soutěžní příspěvky zhlédne odborná porota a vybere z nich devět nejinspirativnějších receptů, které odmění. Nejzajímavější recept pak představí moderátorka a maminka Lucie Křížková ve videu, které bude zveřejněno na sociálních sítích Kinder a na webu výrobku.Kinder_Mlecny_rez_kuchn-robotInspiraci pro vaše kulinářské výtvory můžete najít na www.mlecnyrez.cz, kde na vás čeká 23 receptů vytvořených s pomocí chlazené tyčinky Kinder Mléčný řez, který je číslem jedna v sortimentu chlazených snacků na českém trhu.


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kinder