ijournal.cz

Pečení i předvánoční úklid s radostí a lehkostí. Nevěříte?

red Zdroj: Pleon Impact 15.11.2017 Hi-tech a bydlení

Jak zvládnout předvánoční přípravy a k tomu si ještě v klidu vychutnat adventní atmosféru? Vsaďte na osvědčené pomocníky – úklidový systém Kobold a multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix® od společnosti Vorwerk CS k.s., která letos slaví 25. výročí na českém trhu.

Domácnost jako ze škatulky, na stole voní cukroví a domácí vánočka, rodina kolem stolu si užívá slavnostní náladu… Sen mnoha hospodyněk, ale realita bývá trochu víc hektická. Co s tím? Rezignovat na úklid? Objednat vánoční cukroví? Ne. Vše se dá zvládnout s pomocí inteligentních spotřebičů. Úklidový systém Kobold VK200 se postará o prach a nečistoty, multifunkční přístroj Thermomix® uvaří a pomůže s přípravami vánočních dobrot.

vorwerk_270615_bn_002-lprOd podlahy ke stropu rychle a efektivně

Úklid se systémem Kobold VK200 je neuvěřitelně jednoduchý a přesto důkladný. Díky praktickým nástavcům a příslušenství zvládne dokonale uklidit každý povrch v domácnosti a to doslova od podlahy až po strop.

Na údržbu koberců a pevných podlah je určen automatický elektrický kartáč Kobold EB400. Pomocí senzorů rozpozná typ povrchu a tomu přizpůsobí výkon, rychlost a vzdálenost kartáče od podlahy. Elektrický kartáč na čalounění Kobold PB440 slouží k odstraňování prachu, drobků nebo chlupů domácích mazlíčků z polštářů, sedaček a jiných čalouněných povrchů. 

V kombinaci s dalšími nástavci je tento kartáč ideální i pro hygienickou údržbu matrací.Vorwerk-Kobold-VK200_SP530-pod-nabytkem


Chloubou systému je revoluční nástavec Kobold SP530  na čištění všech druhů  pevných podlah. Jedním tahem vysává i vytírá zároveň. Na 20 m2 podlah stačí pouze 100 ml vody a pár kapek čisticího prostředku. Ušetříte nejen za vodu, ale i spoustu drahocenného času.

Jednou z největších výhod úklidového systému Kobold je jeho unikátní filtrační systém, který ocení zejména v domácnostech s alergiky nebo astmatiky. Filtrační sáčky FP200 Premium 3v1 zachytí a bezpečně uzavřou 99,99 % všech částic, které mohou vyvolávat alergie. Od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord získaly certifikaci „Vhodný pro alergiky“.
Úklidový systém Kobold VK200 je zárukou čisté a zdravé domácnosti.

Cook_Key_Client_cooking_with_TM-09-hprSváteční menu svěřte Thermomixu®

V rámci 
předvánočního úklidu udělejte v kuchyni místo pro jednoho sympatického kuchaře. Multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix®TM5 přehledem zvládne práci za 12 různých pomocníků a přitom nezabere více místa než list papíru. Váží, míchá, mele, seká, šlehá, hněteemulguje, ohřívá, vaří, a dokonce vaří i zdravě v páře.


Součástí nabídky 
Thermomix® je i online receptová TM_withVaroma_front_newTMpart.tifplatforma Cookidoo®s nepřeberným množstvím inspirace pro každodenní vaření. Receptyvznikají v dílně receptových vývojářů a s přispěním předních kulinárních expertů. Jsou přehledně členěny podle tématu nebo zaměření, nechybí ani sekce pečení, sváteční menu nebo na party. Na své si přijdou vegetariáni, vegani či uživatelé se speciálními stravovacími požadavky. A to není všechno. Pomocí příslušenství Cook-key® si uživatel přes wifipřipojení snadno přenese vybrané recepty přímo na displej Thermomixu®Samotné vaření je už pak snadné díky integrované váze, přednastavené teplotě, rychlosti a času v každém kroku.
Thermomix® představuje zcela novou éru vaření a inspirace v domácnosti. Co se tedy letos pustit do výroby jedlých dárků? Vaječný likér či domácí vánočka potěší každého.

Více informací o kompletním úklidovém systému Kobold najdete na kobold.vorwerk.cz a o multifunkčním kuchyňském přístroji Thermomix® TM5 na www.thermomix.cz a www.cookidoo.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pleon Impact