ijournal.cz

Péče pro ty, kteří se starají. Dove Men+Care ke Dni otců

red Zdroj: Dove Men+Care 16.6.2017 Krása a zdraví
Den otců sice u nás nemá takovou tradici jako Den matek, ale i tatínci hrají velkou roli v životě svých dětí. Jsou to právě oni, kdo se často stará o legraci, kdo staví hrady z písku a učí své potomky jezdit na kole nebo na lyžích. Oslavme 18. 6. jejich den a oplaťme jim jejich lásku a péči, například darem v podobě kosmetiky, na kterou se mohou spolehnout. Dove Men+Care je tady, aby se staral o pokožku mužů. Aby jim alespoň trochu vrátil péči, kterou oni dávají svým blízkým.

241_Dove_M+C_den_otcu_POS_vizual_A5_02.indd

O Dni otců

Tradici oslavy otců založila Američanka Sonora Smart Doddová, která chtěla ocenit svého otce, který se sám staral o pět dětí. První oslava Dne otců proběhla 19. června 1910, v den narozenin Sonořina otce. Jednalo se spíše o soukromou událost, popularita svátku ale rychle rostla. V roce 1966 se díky prezidentovi Lyndonu Johnsonovi stala třetí červnová neděle oficiálně Dnem otců. Od té doby se jeho popularita šíří i do dalších zemí včetně České republiky. U nás se tento svátek poprvé se slavil před 10 lety v podobě Tátafestu, který pořádala Liga otevřených mužů.

O produktech Dove Men+Care

Sprchové gely Dove Men+Care obsahují technologii MICROMOISTURE™, speciální ultralehké mikrokapsle obsahující hydratační látky, které se aktivují na pokožce během mytí. Je klinicky prokázáno, že sprchové gely Dove Men+Care zabraňují vysušování pokožky, redukují ztrátu vlhkosti a zvyšují obsah vody v pokožce.

Vlasy musí hodně vydržet. K tomu, aby vypadaly silnější a plné objemu, jim pomohou posilující šampony Dove Men+Care, které zvládnou každé umytí, úpravu i veškeré aktivity otců se svými potomky.

DMC_Anti_Dandruff V295756_VP1075GDOVE_PLATO_HERO_CC-20 DOVE_PLATO_HERO_CC-02
Řada antiperspirantů Dove Men+Care kombinuje ¼ hydratační technologie s účinnými antiperspirantními složkami. Hydratuje a pomáhá chránit pokožku tím, že snižuje riziko podráždění a zvyšuje pocit pohodlí. Nabízí až 48 hodinovou ochranu před pocením, ať už se jedná o tuhý antiperspirant nebo ten ve spreji. Řada Dove Men+Care má vše, co muž potřebuje pro spolehlivý pocit sucha a svěžesti po celý den.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove Men+Care