ijournal.cz

PartyLite představuje nový katalog na sezónu Podzim/Zima a Vánoce 2015

red Zdroj: PartyLite 20.9.2015 Hi-tech a bydlení, Životní styl

Společnost PartyLite představila zbrusu nový katalog pro sezonu Podzim/zima 2015. Světová jednička v přímém prodeji svíček, svícnů, vůní bez plamene, aromalamp i interiérových dekorací přichází v nadcházející sezóně s šestnácti novými vůněmi, novým designem oblíbených produktů, ale i spoustou novinek, jako je například exkluzivní kolekce provokativních vůní Forbidden Fantasy a jejich luxusní skleněné soudečky.

qQ9TBGmnbAKipCFW6Wgp6iVZisvDxVAWeUw6wl2DhfUForbidden Fantasy aneb nechte se unášet svou fantazíí

Jemné ale přesto vzrušující vůně jsou popsány v bílé řadě svíček ‘Flirt’, ‘Blush’ a ‘Kiss’ pro nevinnou fantazii zachycenou lehkostí první romantiky. Tři černé vůně ‘Forbidden Fantasy’ jako jsou ‘Desire’, ‘Tempt’ a ‘Seduce’, přímo explodují ve vonných tónech čisté vášně, přitažlivosti a fantazie. Doba hoření je přibližně 50-60 hod., které naplňují smyslnou touhu a živé fantazie v těchto šesti vůních.

 Sofistikovaná klasika: Skleněné soudečky se svíčkou

Nový design a nyní ještě intenzivnější zkušenost z vůně a vylepšené hoření dělá tyto Skleněné soudečky se svíčkou těmi nejpopulárnějšími. Ve skutečnosti jich společnost prodala více než 4 milióny po celém světě od představení této řady svíček v roce 2013. Jejich průměrná doba hoření je 40-60 hod. což je jen další důvod, proč je všichni tak milují.
ptYHo1DkFW_zr11m-Sz359B8OX89_-poNnS9rlfxBW8
PartyLite rovněž spolupracuje s významnými osobnostmi, jako je například Tom Knotek. Tento světoznámý designer vůní z New Yorku vytvořil dvě nové vůně ‘St. Moritz’ a ‘Aspen’. Skleněné soudečky se svíčkou jsou tak nyní k dispozici ve více než 30 vůních pro nadcházející období Podzim/Zima. Kromě toho mají naše svíčky nyní dekorativní balení, takže je to dokonalý dárek pro každého ve vašem okolí.


Buďte připraveni na Vánoce

nxWiKto983N14xTT1H36AQ0IgR6GNnUomYgSuOnpgmg,MAxcDC-xIX6lt92snnZx1jSvToUisP52kDdyMjwet44 “PartyLite je ve skvělé kondici pro nadcházející vrchol sezóny,” ujistil Martin Köhler, Prezident  společnosti PartyLite pro Evropu. “Útulné, ‘zimní’, ‘romantické’ a ‘smyslné’ nepopisuje pouze široké  spektrum svíček a vůní pro nadcházející chladné období, ale také naše nové bytové doplňky, které  můžete nalézt v katalogu Podzim/Zima 2015. Myslím si, že se v něm rozhodně najde něco pro  každého“ doplňuje.                                                                                                                                                

 PartyLite Trading S.A.

 PartyLite je světovým lídrem v oblasti přímého prodeje svíček, svícnů, vůní bez plamene a aromalamp,  jakož i dekorativních a svátečních doplňků pro dům i zahradu. Zastoupený ve 23 zemích prostřednictvím  nezávislých Poradců PartyLite. Dle novin Direct Selling News je společnost PartyLite na 31.místě v  žebříčku 100 nejvíce ziskových společností přímého prodeje na světě. Kromě jeho přítomnosti v USA,  Kanadě a Mexiku, můžeme exkluzivní výrobky PartyLite nalézt také v 18 Evropských zemí. S vášní pro  podnikání a silnou vírou pro inovace, nabízí tato světová jednička každý den nové příležitosti pro  jednotlivce, kteří je vyhledávají. PartyLite je členem asociace DAS (Direct Selling Association). A  zároveň Evropská asociace přímého prodeje Seldia vybrala PartyLite jako Nejlepší Evropskou společnost  přímého prodeje v roce 2014.  

Pro více informací navštivte naše www.partylite.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PartyLite